Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, August 30, 2012

30 Ağustos 2012


Greg Giles

Işığın Galaktik Federasyonu mesajı
30 Ağustos 2012


'Işık İşçilerimizle bir müzakere'


Şimdi görevimiz ve burada olma nedenlerimiz üzerine yoğun olma, çok yoğun olma zamanıdır. Şu an buradayız, çünkü yerküre denilen bu yerdeki değişiklikleri kabul eden her varlığı yönlendirmek ve onlara gelişimlerinde yardımcı olmak için titizlikle seçilmiş ışık isçileri olarak, bir jüri heyeti-komite tarafından seçildik.

Çok geniş bir ışık isçileri gücünü bir araya topladık, yığdık. Çok uzun zaman önce; bu yere düşmenin, karanlığa inmenin, kargaşanın içine girmenin çok da bilgece bir fikir olmadığına karar vermiştik. Bunun yerine, savaş borusu çaldığında birçoğunuzun, bir koca havuz dolusu nedenle tatminkâr bir şekilde cevap veremediğiniz için ihtiyaç duyduğumuz kadar ışık isçileriyle saflarımızı doldurduk. Savaş borusunun sesi, sizin zamanınızda çok gerilerden duyulmaya başladı, şu andan yıllar önce. Şimdi sene 2012, bu seslerin başlamasından sonra çok zaman geçti. Bu zaman sürecinde, bu görev için seçilenlerin tümünü alarma geçirmek için çalıştık, çünkü bu seslerin ne zaman çıkarıldığını ve ne sıklıkla çalındığını biliyorduk. Erkek ve kız kardeşlerini bu alarm seslerini duymaya çalıştıran, onları uyandıran bütün ışık isçilerine teşekkür ediyoruz.

Şu zamanda diyebiliriz ki, çok azınız uyandı ve çağrıya cevap verdi. Kesin bir sonuca ulaşmak şu an için çok zor ama, denetleme servislerimizin bize rapor ettiğine göre, kaba bir orantı ile, bu operasyon için seçilen ışık isçilerinin 3’te biri uyanmış durumda. Fakat bu uyanan ışık isçilerinin sadece 5’te biri görev çağrılarına cevap verdi. Bu son tasvir şu an burada var olan tüm ışık işçileri dikkate alındığında ve bu ışık isçilerinin arasından uyanmışları, fakat görevlerini yerine getirmemiş olanlar da dikkate alındığında, çok küçük bir yüzde olarak kalıyor. Eğer bu dünya, açık şekilde ihtiyaç duyduğu desteği alacaksa, bu tasvirler-hesaplamalar, verdiğimiz oranlar yükselmeli.

Bu dünyada birçok zorluk ve problemler var. Bu dünya karanlığın, üzüntü ve kederin, fesat ve fitnenin, şiddetin, korkunun, kaosun, karışıklığın içine ve çok derinlerine uzun zamandır o kadar batırılmış ki, üzerinde yaşayan sakinleri, büyük bir destek olmaksızın bu gemiyi kendi etraflarında döndüremiyorlar. Biz bu yüzden buradayız. Siz de bu yüzden buradasınız ve bu sebepten dolayı bu satırları okuyorsunuz. Çünkü sizler bu dünyaya yardım etmek, desteklemek için anlaştınız, burada size ışık içinde davranmak istiyoruz. Hiçbirinizi sözlerimizle iğnelemek ya da utandırmak istemiyoruz, ama sizler sadece kendinize yardım etmekten ziyade, daha fazla sebepten dolayı buradasınız. Birçoğunuz için, hayatlarınızın büyük bölümünde, bu dünya için olan künyenizde, sadece kendinizi düşündüğünüzü söylemek, adil olacaktır. Bu da sizin karanlık içindeki bir dünyaya bağlanmanızın gerektiği, deneyimlemeniz gereken bir parça ve bu şarkının adı düpedüz kurtuluştur.

Bunu kesinlikle anlıyoruz. Sizlere maddi, sıhhi ve sosyal konularda çok az destek verildi. Bunu anlıyoruz, çünkü yaratıcınız bu şekilde emir verdi. Bu dünyaya gelenler, bu dünya sakinlerininkiyle aynı kurallara tabii olmak zorundalar. Bu dünyanın doğal sakinleri fakirlik, kötü sağlık koşulları ve tahrip edilmiş yaşlı vücutları içinde yaşamaya, hayatta kalmaya bırakılmışken; bizim ışık işçilerimizin, zenginlik, sağlık, gençlik ve dirilik içinde refah sürmesi adil olmazdı. Bu felsefeye katılıyor musunuz? Bu ilkenin geçmişte ve şu an adil olduğunu hissediyor musunuz? Biz adil olduğuna inanıyoruz, fakat bugün bu konu hakkında ne düşündüklerinizi, sizin –ön saflarda çalışmayı kabul etmiş ve bu üç boyutlu dünyada insan olarak yaşamayı deneyimlemiş ışık işçilerimizden- bizimle paylaşmanızı istiyoruz.

Sizler oradasınız, biz buradayız. Fark ediyoruz ki, bizim hiç ulaşamadığımız birçok geniş bakış açılarına sahip oldunuz, bu sebeple bakış açılarınızı bizlerle paylaşmanızı istiyoruz. Dünyanızda dediğiniz gibi, “başımızın etinin yenmesi”ni de istemiyoruz, yorumlarınızı sorduğumuzda, kotu kalpli, kotu ruhlu, saldırgan ve aşağılayıcı yorumlar yapanlarınız bizim organizasyonumuzun birer üyeleri… ister inanın, ister inanmayın; bu kelimeleri okuyan birçok ışık işçileri, insan kardeşlerinin gösterdiği bu hastalıklı tepkileri ve ilkel yorumları verenlerin, aynı şekilde kendi kardeşleri ve bizim organizasyonumuzun üyeleri de olduğunu öğrenince, çok şaşıracaklardır.

Bu çeşit hastalıklı davranış biraz şaşırtıcı çünkü biz genellikle görevlerimizde bu tarz şeylere rastlamıyoruz. Bu üç boyutlu dünyadaki bir şey sizlerin çoğunu değiştirdi, ne yazık ki bir çoğunuzu değiştirdi. Bizler bu konu üzerinde de çalıştık ve bir sonuca vardık. Fakat yine söylüyoruz, sizden baksa hiç kimsenin bu fenomene sizden daha keskin bakışı, öngörüsü olamaz. Onun için, size soruyoruz. Nasıl bugünkü halinize geldiniz? Bize, diğer insanlara hakaret etme, onları azarlama, yargılama ve ayıplama hakkını nasıl kendinizde bu kadar rahat bulduğunuzu anlatın. Sadece kendi fikirlerinizin, dünyada neler olup bittiğine dair tek ve en doğru yorum olduklarından nasıl emin olabiliyorsunuz? Kendinizi nasıl kral tahtı kadar yükseğe çıkarıp, etrafınızdakilere sizin kölelerinizmiş gibi davranıyor ve emirlerinizi dinleye,itaat eden, dediklerinizden çıkmayan ve sizin yargıladığınız, nefret dolu söylemlerle hitap etmeye cesaret ettiğiniz diğer kişilere olan tutumunuza neden alet ediyorsunuz? Bize bunu anlatın.

Lütfen, bugün dürüstçe, açıkça bunu paylaşın. Hatta kafamızın etini yiyin, bu sizi daha iyi hissettirecekse. Çünkü doğrusu içsel düşüncelerinizi motivasyonlarınızı daha iyi anlamak istiyoruz. Ve yineliyoruz: biz sizin akıllarınızı okumuyoruz. Bunu söylememize rağmen, hala bazılarınız inatla, bizim kişilerin bağımsızlık haklarına ve özgür iradelerine tecavüz ettiğimize inanıyor. Yine söylüyoruz: bunu yapmadık ve yapmayacağız. Aranızdan, organizasyonumuzun üyeleri olan bazılarıyla bu üç boyutlu dünyaya enkarne olup geliştikten sonra, çok nadiren ve az miktarda bilincinizi, tamamını değil, okumak ve bilincinizin etkilerini çalışmak için anlaşma yaptık.

Yinelemek istiyoruz ki, bu çalışmaya iştirak edenlerin sayısı çok çok az… ışık işçileri olarak görevlerine cevap verenlerden çok daha az… Bugün sizlerin düşüncesini soruyoruz, çünkü gelecekteki görevler için bu özel görevde neden bir çoğunuzun başkalarına saldırgan bir tutum sergilediğinizi, kendi içinizde birbirinizle kavga ettiğinizi ve birbirinizi aşağılayıp yargıladığınızı anlamamız gerekiyor. Bu çok önemli. Çünkü bu sadece bu seviyede meydana gelmiş bir fenomen değil. Geçmişe olan bütün görevlerin her birinde de oldu sevgili dostlar, milyonlarca yıl öncesindekilerde bile. Bu bazılarınızın sergilediği davranış o kadar şaşırtıcı bir şekilde nadir ki, bizler bilim adamları ve araştırmacı olarak, bunun dibine kadar inip edinebildiğimiz kadar bilgiyi edinmeyi görev biliyoruz.

Bir kısmınızın gönderdiği yorumları silmememizin ya da bloke etmememizin nedenlerinden birisi ve kanalımıza; küçük düşürücü, hakaret edici ve tahrik edici, hatta en negatif olan yorumları bile silmemesini istememizin nedeni budur. Bu nedenle sizi tolere ediyoruz. Bazılarınız belki, neden kimsenin size karşı atağa geçmediğini, diğerlerine göre oldukça değersiz olarak görülecek yorumlarınızı silmediğini merak ediyorsunuzdur. Çünkü saldırınızın ve fikirlerinin değersiz olmasına rağmen, biz o yorumlarınızın değersiz olmadığını hissediyoruz. Değersiz olmayan şey, bütünsel davranışınızdır ve biz bu davranışı çalışıyoruz. Araştırmalarımıza ve bilim adamlarımıza şu anda çok önemli veriler sağlıyorsunuz ve bir laboratuar faresi gibi kullanılıyorsunuz. Gelecekteki görevler için seçim sürecinde işimize yarayacak, bu gibi negatif davranışlar sergileyen bir kişilik profili oluşturuyoruz ve bu sebeple sizi, lütfen, aynı dik başlı, negatif, kısır ve uzlaşmaz tutumunuzu devam ettirmeye davet ediyoruz.

Bu davranışın kök-nedenlerini sıfırlıyoruz ve inanıyoruz ki, önümüzdeki görevler için daha başarılı; görevlerinin bilincinde, çok büyük bir çoğunluğunun, sizin iletişim forumlarında şu anki takındığı tavırdan kendini alıkoyan ışık işçileri seçimi için uygun bir oyun planının tasarlanmasına çok yakınız. Tekrar, sizi yorumlarınızı iletmeye ve çağrımıza cevap vermeye davet ediyoruz. Belki içinizde yaptığınız şeyin, bıraktığınız yorumların zaman kaybı olduğunu düşünenler vardır. Size söylüyoruz ki, kesinlikle zamanınızı boşa harcamıyorsunuz, bilakis, bize müthiş bir şekilde, sizinle olan görevimizde destek ve yardımcı oluyorsunuz. Ve bu sizin kayıtlarınıza çok olumlu bir şekilde alınacak.

Bu negatif davranışa bürünenler için de ayni şey söz konusu. Sizin de yaptıklarınız kişisel kayıtlarınız altında kayda alınıyor. Bazılarınız için artık zaten çok geç. Bizimle bir sonraki organizasyon halinde gideceğimiz yere birlikte gelemeyeceksiniz. Buradaki işiniz bittikten sonra burada terk edilmeyeceksiniz. Çünkü size söz verdik, siz de bizimle bu şekilde anlaştınız. Bu evrende bir yerlerde olan orijinal evinize götürüleceksiniz. Bunu size temin ederiz. Işık işçilerimizi burada terk ederek yaslanıp ölmelerine, bu düşük boyutta vücutsuz bir şekilde süzülmelerine izin vermeyeceğiz. Bunu yapmayız. Kız ve erkek kardeşlerimizle olan taahhütlerimize ve anlaşmalarımıza sadık kalırız. Aranızdan bazıları bugün kendi kız ve erkek kardeşlerine, kendi ortak ittifakının takım üyelerine saldırmayı; onları aşağılamayı, ti’ye almayı ve onlara iftira etmeyi seçerek bu taahhüdüne sadık kalmasa bile.

Bu şüpheli kişiler evlerine geri gönderilecek ve bugün sizin astronotlarınızı gördüğünüz gibi görecek olan kendi insanları öğrenecekler ki, ittifakımızdan ihraç edilmişler. Sizin insanlarınız burada nelerin açığa çıktığını anlayacak. Bu sizi düşündürmüyor mu? Bu sizin gittiğiniz yolda durup, tavır ve tutumunuzu değiştirmeniz gerektiğini düşündürmüyor mu? Bu konuda sizlerin de düşüncelerinizi duymayı ümit ediyoruz ve eminiz ki bunu onlarla paylaşacaksınız. Çünkü aranızda çok açık sözlü, lafını esirgemeyenleriniz ve organizasyonumuzun bütün şemasına ilgi duyanlarınız da var ve eminiz ki bugün paylaştığımız mesaj hakkında da söyleyecekleriniz var.
Bugün sizinle paylaşacaklarımız bu kadar. Yorumlarınızı dört gözle bekliyoruz ve tekrar ediyoruz: hepinizin düşüncelerini ve görüşlerini bizlerle paylaşma çabaları çok takdire şayan ve organizasyonumuza harika hizmet ediyor. Diyoruz ki, yaptığınız iyi işi yapmaya devam edin. Çünkü operasyonumuzun bu birincil ve önemli fazının sonuna yaklaşıyoruz ve önümüzde bir sonraki faz var. Bu bir sonraki fazda, bu birincil fazdaki sorumluluk ve bağlılık gösteren bir çoğunuza yeni ödevler veriliyor olacak.

Bizler sizin erkek ve kız kardeşleriniziz ve Işığın Galaktik Federasyonu’ndaki takım arkadaşlarınızız.

Greg Giles kanallığıyla.

Çeviri: Osman Fevzi Baş

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com