Followers

Google+ Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Wednesday, August 29, 2012

29 Ağustos 2012


Greg Giles


Işığın Galaktik Federasyonu mesajı

29 Ağustos 2012

'Yükseliş için Demir Almak'


Bu değişiklikleri duymak isteyen insanlarınızın kulaklarına, yeni dünyanızın fısıltıları düşüyor. Biz, Ashtar Komutası, bu yer alan değişiklikleri ve bir çoğunuzun hayatınız boyunca edindiğiniz hobilerinizin, ilgilerinizin, sevgilerinizin, zamanınızı geçiriş şekillerinizin ve uzun bir çalışma haftanızı bitirişinizin ve bu gibi angaryaların bir çoğunuzun hayatlarında ne büyük yer kapladığını görüyoruz. Bu şu an değişiyor.

Angarya işleri ve çalışma zorunluluklarınızı değiştirmek; zamanınızı geçirmenin, günlerinizi doldurmanın, kalplerinizi ve zihinlerinizi doldurmanın yeni yolu. Çünkü, artık harcadığınız zamanla çok daha pozitif şeyler yapabileceksiniz. Biz, sizleri bu sınırlamalardan, verimsizlikten, tatminkâr olmayan dikkat dağıtıcı şeylerden kendi yol yordamımızla, mümkün olduğunca, geri tutmaya çalıştık. Bizim açımızdan en fazla yapabileceğimiz şey bu. Seçmediğiniz bir şeyi yapmanız için sizleri zorlayamayız. Biz hiçbir şekilde, kimseyi zorlamayız; ya da ikna etmeye, yönlendirmeye çalışmayız. Bunu asla yapmayız. Yaptığımız şey; bu düşük boyutlu dünyada, çoğunuz için daralmış olan zamanı daha iyi kullanmanın yollarını açıklamak.

Bir çoğunuz, istediğiniz takdirde, bu dünyadaki ve şu zamandaki, sınırlı seçimler içinde yaşadıklarınızdan ziyade; çok daha keyifli, eğlenceli, heyecanlı ve tatminkâr geçireceğiniz günlere, bir gerçekliğe, üst boyuta, daha yüksek bir varoluşa tırmanacak, yükselecek ve terfi edeceksiniz. Daha fazlanızın daha yapıcı işler için zamanınızı harcadığını görmeyi arzuluyoruz. Çünkü bir çoğunuz verimli olmayan teşebbüslerde vaktinizi basitçe harcıyorsunuz ve yaptığınız şeyin çok değerli bir varlığı, zamanı çar çur etmekten başka bir açıklaması olmadığını üzülerek görüyoruz.

Zaman bir kaç açıdan algılanabilir. Bunlardan biri, zamanı; sizi zindana kapayan, gününüzü elinde tutan kavram olarak görmek. Bir diğeri ise zamanı; kendinizi anlayacağınız yolculuğunuzu ve gelişiminizi çok daha berrak görebileceğiniz bir araç olarak algılamaktır. Zamanı bu yapıcı kapsamda kullanmak, bazılarınız için değil, hepiniz için daha bilgece ve temkinli bir davranış olacaktır. Fakat görüyoruz ki çok azınız zamanın potansiyelini ve faydasını en iyi şekilde kullanıyor. Zamanınızı, sanki farklı bir ülkeye gitmişsiniz de, bir A noktasından B noktasına seyahat edeceğinizde yakıt ve zamanınızı kontrol ettiğinizdeki gibi sürekli haritalandırmanızı, kontrol altında tutmanızı öneriyoruz. Pazar alışverişinizde harcayağınız zamandan, çalışmanız gerektiği zamandan ya da evle ilgilenmenizin gerektiği zamandan veya çocuklarınızla ilgilenmeniz gerektiği zamandan arta kalan boş vaktinizi bir yere yazın. Aksi halde bu değerli varlığınızın ne kadarının kaldığını, mümkün mertebe bilgece harcamanız gerektiğini fark edemezsiniz.

Ne kadar zamanınız kaldığını bir yere yazdığınızı ve bu kısıtlı zaman içinde ışık için, kendiniz için ne tür işler yapabileceğinizi görmeyi diliyoruz. Sonra, tv izleseydiniz ya da sadece otursaydınız, kitap okusaydınız ne kadar zaman harcayacaktınız? Bu zamanı farketmenizi istiyoruz. Çünkü şu anda bu basit şeyler için bile harcanacak zaman yok. Zaman, şimdi sizin için çok çok yoğun olma zamanı… bir çoğunuzun, hem içsel hem de dışsal ödevlerini tamamlamaları için sadece bir kaç saat kaldı. Bir çoğunuz bu son saatlerde uyanmayı ve yükselişin ilk dalgasıyla, belki de ikinci dalgasıyla başarılı bir şekilde yükselmeyi seçtiniz. Bu sizin seçiminizdi ve biz seçimlerinizi yapmanıza izin verdik. Çünkü seçim sizin… söylediğimiz gibi, her birinizin her seçimine saygı duyuyoruz ve boyun eğiyoruz.

Bunu dikkate alarak, içinde bulunduğunuz enkarnenizin dairesel döngüsünün sonunda aşırı derecede yoğun ve büyük iş yükü altında kalmak zorundasınız. Bunun böyle olmasını sizler istediniz. Çünkü bu şekilde daha fazla iş yapmış olmayı hissedecektiniz. İçsel ve dışsal yapmanız gereken ödevler için gereken zamanı uzun bir döneme serpiştirmektense, -diyelim ki bir kaç sene ya da 10 yıla- tabiri caizse yumurta ağzına gelince bütün bu aktivitelerden çıkıp sadece ve sadece bizim, takım arkadaşlarınız Ashtar Komutası’nın ve belki de üyesi olduğunuz diğer galaktik komutaların yapmaya anlaştığınız işlerine odaklanmayı seçtiniz. Aynı, çok önemli bir final sınavına son gece sabaha kadar çalışmanız gibi... Pekâla, ama bu sefer sınavınız bir sonraki sabah değil… artık hiçbiriniz için çok fazla “diğer sabah”lar olmayacak. Şimdi kendinizi bilgiyle doldurma zamanıdır, ciddi anlamda doldurmaktan bahsediyoruz.

İşin vahametini, ciddiyetini ve aciliyetini şimdi anlıyor musunuz? Neredeyse Eylül’e geldik. Ve bir çoğunuzun farkedeceği gibi, günler artık su gibi akıp gidiyor. Eylül, Ekim, Kasım ve sonra ARALIK… Öyle bir ay ki, belki de – kuvvetle muhtemel – bir çoğunuzun buraya deneyimlemeye geldiğiniz her şeyi deneyimleyeceğiniz ay… ki bu sizin daha üst bilince, gerçekliğe yükselişiniz olacak. Bu ayın sizin yükseliş ayınız olacağı sözünü vermiyoruz. Aman yanlış anlaşılmasın. Söz verdik de yerine getirilmedi gibi olmasın. Bu sadece sizin kendinize verebileceğiniz bir söz, çünkü titreşimlerinizin ne zaman yeterli seviyeye gelip, üst gerçekliklere bağlanacağını bilmiyoruz.

Bunu anlıyor musunuz? Beklediğiniz şeyin bu olduğunu anlayabiliyor musunuz? ‘Bekleme’ derken, beklemeyi kastetmiyoruz: ‘Çalışmayı' kastediyoruz. Çalışmalısınız, bunun için gayret etmelisiniz, her günün her dakikası buna çabalamalısınız çünkü bu sizin dolma zamanınız, çalışma zamanınız. Kendinizin titreşimini yükseltmeniz için çabalamalısınız. İçinde çalıştığınız dünyanızın da titreşimini yükseltmelisiniz. Yeterince açık olabildik mi? Herhangi bir tarihi ya da bizim gelip ellerinizden tutup sizi uzay gemilerimize çekmemizi beklemeyin. Umarız ki, bu satırları okuyan herkes bunu çok iyi anlar. Hatta anlamayan birilerini gördüğünde de bu durumu onlara anlatır ve bu bilginin direk üst boyuttaki Ashtar Kumandası ofislerinden geldiğini söyler. Bu düşünceler, işini iyi bilmeyen birisinin fikirleri ya da düşünceleri değil.

Bu direk bizden, yükselişi daha önce çok boyutlu evrenin birçok boyutunda, birçok kez deneyimlemiş, üst gerçekliklerden, bilinçlerden geliyor ve size soruyoruz. Şu anki deneyiminizde belirli bir tarihi ya da size rehberlik edecek dış mihrapları beklemiyorsunuz. Siz sadece kendinizi bekliyorsunuz. Ve yine, beklemekten kastımız çalışmak. Bir çoğunuzun bunu yaptığını görüyoruz. Hem içsel, hem de dışsal görevlerinizi gayretle yerine getirdiğinizi görüyoruz. Açık olmak gerekirse, içsel işiniz sizinle ilgili çalışmalarınızdır. Sizlerin düşük boyuttaki görünüşünüzle ilgili yaptığınız çalışmalardır ki bu görünüşler, duruşlar, bu hal, sizin üst boyuttaki titreşiminizle, frekansınızla uyuşmayacak hallerdir. Bu haller ve çalışma sizi ya üst benliğinize direk dahil edecek, ya da üst benliğinizle kaynaşmadan sizi üst boyutlara yükseltecek. Bu her iki yolda da üzerinizdeki yükten kurtulmalısınız, sizi aşağı çeken çapaları çekmelisiniz. Demir almalısınız.

Bu çapaların bazıları nelerdir? Size söylüyoruz ki, bazılarınız haram olan ilaç kullanımları, aşırı yemek yeme, fazla uyuma işaretleri göstermekte… Kendinize ve başkalarına davranış şekliniz, konuşma biçiminiz, kötü karardan başka bir şey değildir ve kimseye faydası yoktur. Bu bahsettiğimiz handikapları bir çoğunuzun paylaştığını görüyoruz. Bunlar düzeltilmeli… hem de hemen düzeltilmeli. Çünkü tekrar söylüyoruz; 12 basamaklı programlara katılmak için yıllarca zamanınız yok ve kendinizdeki bu kişisel eksiklikleri tamamlamanız için de yıllarınız yok. Sadece aylarınız var. Ve bir kaç tane… gerçekten bu üzerinizdeki yükleri botunuzdan atmak için, temizlenmek için bu senenin sonunu mu bekleyeceksiniz? Biz diyoruz ki, bir an evvel bu temizliğe başlasanız iyi olur. Eğer çoktan başlamadıysanız bu mesajı bitirir bitirmez başlayın.

Elinize kalem kağıt alın ve kendinizin üst boyut hayatına yardımcı olan ve olmayan alanları not edin. Listeyi tamamladıktan sonra, her gün listedeki üst boyuta yardımcı olmayan bir alanı çıkarmak için çalışın. Listedeki bütün olumsuz maddelerin bu sene sonunda Aralık’ta olması muhtemel – yine muhtemel diyoruz çünkü bu tamamen size bağlı - bilinç sıçramasından önce temizlenmesi gerekiyor. Bir çoğunuz için bu sıçrama daha sonra olabilir. Bunu anlamanızı istiyoruz fakat şunu da demenizi istemiyoruz: “oo pekâla, o zaman daha çok vaktim var, ben de günleri boşa harcamaya devam edebilirim.” Kesinlikle bunu görmek istemeyiz. Bu yüzden diyoruz ki, bu yılın Aralık ayı belki de, diyelim ki, ilk gemilerin demir alma zamanıdır.

Bugünlük bütün diyeceklerimiz bu kadar. Dileriz ki, her biriniz bu düşük boyuttaki yüklerinizden başarıyla sıyrılırsınız. Bu yükler ne olursa olsun, bu mesaja yorum yazıp bizi bilgilendirebilirsiniz. Eğer size tavsiyelerimiz olacak olursa, sonraki mesajlarımızda fikirlerimizi sizlerle paylaşacağız.

Hepinizi seviyoruz. Biz Ashtar Kumandası, sizin arkadaşlarınız ve aileleriniziz.

Greg Giles kanallığıyla.


Çeviri: Osman Fevzi Baş

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com