Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Monday, July 30, 2012

30 Temmuz 2012

Greg Giles

 
Işığın Galaktik Federasyonu mesajı
30 Temmuz 2012


Bir uyum içerisinde biz önümüze çıkacak her hangi bir meydan okuyuştan ayağa kalkacağız ki biz birlikte bağlarımızı, beraberliklerimizi, ilişkilerimizi, sevgimizi ve birbirimize, bu evrene ve bizim Yaratıcımıza; ki bütün haz aldığımız şeylerin, bütün sevdiğimiz şeylerin, bütün değer verdiğimiz şeylerin, hafızalarımızda tuttuğumuz ki bize mutluluk, memnuniyet ve hatta bazen acı veren bütün hatıraların Yaratıcısına hizmetimizi yenilemeye başlayacağız. Bizim bütün deneyimlerimiz bizi bütün bu evrende olan tekliğe yaklaştırır, birbirimize yaklaştırır, kendi yüksek benliğimize yaklaştırır ve bütün bunları biz haz alalım, öğrenelim, büyüyelim, var olmayı deneyimleyelim, burada onun muhteşem evreninde hayatı deneyimleyelim diye yaratmış olan bizim Yaratıcımıza yaklaştırır.

Birlikte olan yolculuğumuzun bir sonraki adımlarını atmanın zamanı geldi, sizi yepyeni bir dünyaya, yepyeni bir evrene getirecek olan adımlar, sizin için realite olarak bildiğiniz herşeyi geride bırakmaktır, zaman hızlandıkça size daha hızlı yaklaşan önümüzdeki günlerde o kapıdan dışarı doğru adımınızı bir kez attığınızda sizin için hiçbirşey aynı olmayacak. Bunu hissedebiliyor musunuz Sevgili Bireyler? Zamanın kendi üzerine daraldığını ki size ve sizin iradenize karşı güçsüzleşmeye başladığını hissedebiliyor musunuz? Zaman kayboluyor, buharlaşıyor, yok oluyor ve çok yakında zamanın geçmesi sizin için daha fazla mesele olmayacak, eğer yaparsanız, ve kendinizi daha çok 'zamansız' bir varlık durumunda ortaya çıkmış bulacaksınız. Bu beklemeniz gerekendir ve bunu yaptığınız zaman; zamanı güçlendirdiğiniz, zamana güç verdiğiniz, kendi üzerinizden zamanın alanını verene kadar size dakikaları, günleri ve saatleri saymamanızı öneriyoruz. Siz zamana doğal olarak sahip olmadığı bir hak veriyorsunuz ki zaman bir vali, bir cetvel, bir hükümdar, bir Tanrı, bir Yaratıcı değildir. Ancak zaman soyut bir görüş olarak sizin ve bizim yaratımımızın bir ürünüdür.

Biz bu muhteşem evrende yaşayan varlıklar olarak zamanı yarattık ki onunla birlikte evrenimizi, kendimizi ve birbirimizi daha iyi deneyimleyip anlayabileceğimiz deneyler yapabilelim. Zaman bundan daha fazla bir şey değildir, ama bundan daha az birşey de değildir. Size zamanı olduğundan fazla bir şey yapmamanızı söylemeliyiz. Bir an bile zamanı fethedemiyeceğinizi düşünmeyin çünkü zaman çoktan fethedilmiştir ki onu biz yarattık ve bizim üzerimizde zamana asla herhangi bir güç vermedik ve bu; bu belirli yaratım için bizim vizyonumuz ve hayalimizin bir parçası asla olmadı. Zamanın prangalarından kurtulmak sizin için inanılmaz özgürleştirici olacaktır. Bu zamanda yapmış olduğunuz gibi yaşlanmayacaksınız. Bu zamanda yapmış olduğunuz gibi yorulmayacaksınız. Buluşmaya çabaladığınız kesin son tarihleriniz olmamasına rağmen zaman olarak bildiğiniz şeyden arta kalan kalıntılara hala sahip olacaksınız, bunda net olmayı arzu ederiz.

Bu sanki tamamen orada yapılacak bir şeyin ve zamanın ve mekanın olmadığı bir boşluğa mezun oluyormuşsunuz gibi değildir, onlar kesinlikle vardır. Herzaman kesinlikle gitmenin bir miktar vakit alacağı yerler, günler ve zamanlar vardır. Size sizin için zamanın değişeceğini söylediğimizde kesinlikle bizi yanlış anlamanızı istemeyiz ki zaman hala var olacak, sizin için zamanı yöneten kurallar, parametreler, cetveller sadece değişecektir. Bunu anladınız mı, Sevgili Bireyler? Her zaman zamanın belli yönleri, zamanın belli güçleri, zamanın belli kanunları, zamanın belli durumları olacağını anlıyor musunuz? Zaman olduğu konsepte her zaman var olacak,eğer yaparsanız, siz düşük boyuttan çıkıp üstünüzdeki yüksek boyuta girdiğinizde; ki eğer bu şekilde hayal edebilirseniz boyutlar birbirlerine üstüste olmaktan daha çok birbirleriyle içiçedirler, sizin için sadece konsept kendi başkalaşımını deneyimleyecektir.

Sizinle çok iyi bilerek büyüdüğünüz hayattan bir kez çıktığınızda zamanınızın bir çoğunu ne yapmakla geçireceğinizi görüşmek isteriz. Bazılarınız için yeni bir başlangıç bu yolda oldukça sarsıcı olabilir, hatta bazılarınız için hafifçe şok etkisi yaratabileceğini söyleyebiliriz ki eski yöntemlerin bitirilmesi ve yeni yöntemlerin başlaması her zaman ciddiye alınması gereken bir meydan okuyuştur. Sevgili Bireyler siz bizim mesajlarımızı takip edenlerin çok fazla alışarak büyüdüğünüz şeylere hoşçakal demenin nasıl üstesinden geleceğinizi düşünmenizi arzu ederiz. Bu geçişi yumuşak bir şekilde yapabilecek misiniz veya çok fazla tanıdık gelen şeyleri salıvermeyi çok mu zor bularak kendi dünyanızda bazı çarpışmaları mı deneyimleyeceksiniz? Biz sizin için orada olacağız, size; deneyimlemek üzere olduğunuz şeyi sizden önce deneyimlemiş hatta bir çok defa deneyimlemiş olanlar olarak bu geçişi biraz meydan okuyucu bulan ve yardımlarımızdan yararlanabilecek olanlara rehberliğimizi ve danışmanlığımızı öneriyoruz.

Bu sizin için muhteşem bir deneyim, heyecan verici bir deneyim, macera dolu ve eğlenceli bir deneyim olmasına rağmen bir çoğunuz için bazen yeni, yabancı ve gizemli ve zorlu bir deneyim de olabilir. Sizin için çok büyük bir değişim olacak şeye kendinizi en iyi şekilde hazırlamanızı arzu ederiz. Bu sizin için herhangi bir anlamda göze çarpmayan bir değişim olmayacaktır ki standart olduğunu bilerek büyüdüğünüz bir çok şey hiç veya çok az hafızaya sahip olduğunuz yeni şeyleri yapma şekli olarak dağılacaktır. Bunun bazıları için kesinlikle hafif bir şok olacağını görebildiniz mi? Biz bunu kesinlikle anlıyoruz, sarsıcı bir deneyim olabilecek şeyi en aza indirgemek için elimizden geleni yaparak sizin yeni hayatlarınıza en yumuşak ve selametle geçişinizi sağlamayı umuyoruz.

Bunu yapmak için, bu realiteden yenisi için, değişik olanı için, daha yüksek olanı için, daha özgür olanı için, daha heyecanlı ve maceralı olanı için çıkış yaptığınızda biraz neye benzeyeceğini tarif etmenin en iyisi olduğunu hissediyoruz. Atacağınız şeylerden bir tanesi bugün ev dediğiniz bu boyutun üzerinize yüklediği kısıtlamalardır. Üzerinizde çok fazla kısıtlamalar vardır ; para, yaş, sağlık, cinsiyet, ayrımcılık, coğrafi hususlar, işleriniz, aileleriniz. Bunlar bütün kısıtlamalardır hatta söylenebileceği gibi prangalardır, buna rağmen ailenizi nasıl sevdiğinizi ve içinde yaşıyor olduğunuz alanı sevdiğinizi anlıyoruz, demek istediğimiz bu değildir. Demek istediğimiz yaşamlarınızın bu alanlarına bağlarınız var, gitmek istediğiniz her neresi ise ve yapmak istediğiniz her ne ise serbestçe gezmenize izin verecek bu bağlar ki kolaylıkla kesilemez. Bu sizin hayatınızın kesinlikle sizin için değişecek bir görünümüdür, bir kez yüksek alemlerde ortaya çıktığınızda olmak istediğiniz, görmek istediğiniz, deneyimlemek istediğiniz herhangi bir yere sizin çıkışınıza izin vermeyen hiç bir bağınız olmayacak.

Evet bu tarafta da sizi içtenlikle seven ailelerinizin olduğu doğrudur, ama onları hergün desteklemek için çalışmak veya onları yetiştirmek için evde oturmak veya ikisinin karışımı bir ihtiyaç hissiyle ailelere sahip değilsiniz, ki bu sizin yeni realitenizin bir parçası da değildir. Bir çoğunuzda zaten kendini yeni kariyerlerde bulacaksınız, bu da gerçektir, ama siz yeterince; zamanınız, özgürlüğünüz ve istediğiniz her neresiyse oraya seyahat etmek için kaynaklara sahip olacaksınız ki size bugünkü hayatlarınızda sahip olmuş olabileceğiniz gibi emreden bir işe bağlı olmadığınız için arzu ettiğiniz herşeyi yapabilirsiniz.

Sizin bugün düşünmenizi istediğimiz bazı hususlar vardır, bu sizinle görüştüğümüz bazı şeylerden bağların kesilebilmesini bir çoğunuz nimet olarak görebileceğine rağmen bir çoğunuzun bütün bunların veya bazılarının gitmesine izin vermeyi çok büyük bir zorluk olarak görmelerine şaşırabilirsiniz ki hayatlarının bu görüntüleri zamanlarının, enerjilerinin, odaklanmalarının ve kaynaklarının o kadar fazlasını talep etti ki gerçekten özgür olmayı asla bilemediler. Bugün sadece bunun hakkında düşünmenizi arzu ederiz ve nasıl hissedeceğiniz hakkında düşünün ve bugün sizi deneyimlemeyi arzu ettiklerinizden ve yapmayı arzu ettiğiniz seyahat deneyimlerinden bir şekilde aşağıda tutan bağlardan sonsuza kadar çözüldüğünüz zaman bununla duygusal olarak nasıl başa çıkabileceksiniz. Lütfen bugün bunun hakkında düşünün ve kendinizi hazırlayın. Özgürlük çoşkulu bir nimet ve hediye olmasına rağmen gerçek özgürlük çok uzun zamandır ilk defa veya hatta belki ilk defa açılan bir hediye olduğu zaman bazıları için biraz meydan okuyucu olabilir.

Biz sizin Işığın Galaktik Federasyonundan özgür kız ve erkek kardeşleriniziz. Hepinizi seviyoruz Sevgililer.
Biz Işığın Galaktik Federasyonuyuz.

Greg Giles kanallığıyla.


Çeviri: Pınar Gelişir

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com