Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Sunday, July 1, 2012

1 Temmuz 2012

Greg Giles
Işığın Galaktik Federasyonu Mesajı
1 Temmuz 2012

Tutuklamalar için artık inisiyatif yerine getirilmeli, bir çoğu artık daha fazla yüksek hayırlarına hizmet etmeyen eski tarzdaki hayatlarının bitmesini istiyor ve yeni tarzdaki hayatlarının, bu evrenin ve Yaratıcının bütün yarattığı ve diğer gezegenlerdeki çocuklarıyla paylaştığı hediyeleri hak eden çocukları olarak deneyimleyeceklerine izin verecek şekilde devam etmesini ümit ediyorlar. Bizim Yaratıcımızın tek çocukları sizler değilsiniz. Yaratıcımızın bu muhteşem evinde çok uzaklara kadar uzanmış bir çok yaşayan çocuğu vardır ve bu çocuklar, hiç bir ayrıcalık olmadan, onun sevgisini, onun korumasını, onun hediyelerini, onun rehberliğini ve bu çoşkulu harika sevgi, macera ve heyacan, sevinç ve mutluluk, zorluklar ve dostluk diyarında muhteşem öğrenme ve oynama deneyimlerinin tadını çıkarıyorlar.

Bütün dünyadaki çocuklara Noel hediyelerini getirmek için kızağına yüklemiş sizin Noel Babanız gibi; çok dikkatlice seçip, kişisel olarak paketleyip bizim uzay gemilerimizde size getirmek üzere yüklediği hediyeler olmaksızın Yaratıcınız bir gün daha geçirmenizi arzu etmez. Siz dünyanızın bütün çocuklarısınız, fiziğe ne kadar uzun süre önce doğmuş olduğunuzun hiç bir önemi yoktur. Hepimiz ki bazılarımız milyonlarca yaşında olsak bile Yaratıcımızın gözünde onun çocuklarıyızdır. Bu bir gerçektir. Kısa bir zaman sonra sizin de tanışacağınız Işığın Galaktik Federasyonundan bazılarımız yaşı bir milyonun üzerindedir, hatta bazılarımızın yaşı iki milyonun üzerindedir, bununla beraber tabii ki, sizin bizim yaşlanmamızı düşündüğünüz gibi yaşlanmamız gerekli değildir ki; gezegeninizde birçoğunuzun şu anda yaşlanmayı bir zorunluluk olarak anlamaktadır ve yaşlanma konusunda gelinen anlayış sağlığınızın, canlılığınız, heveslerinizin, yorulmazlığınızın, netliğinizin ve odaklanmanızın ve estetik bedeninizin hızla değerini kaybetmesi tarzıdır.

Bu kesinle böyle olmak zorunda değildir, bunu bizimle tanıştığınızda ilk elden, bazılarımızın yüzbinlerce hatta milyonlarca yaşında olduğunu öğrendiğinizde, göreceksiniz, sizin yaş ve standartlarınıza göre takımımız yine de yaklaşık olarak yirmi- yirmi beş yaş arasında ki birinin olacağını hissettiğiniz özellikte ve güzellikteyiz. Bu tamamen sizin de ulaşımınızda olmayan bir hediye değildir. Hepiniz bu hediyeyi almayacaksınız; bu net olmalı ki hepiniz bu tarz hediyelerin olduğu yüksek boyutlu alemlere mezun olmayacaksınız. Bununla birlikteyi eklemek isteriz ki yükseliş olarak bildiğiniz bu gelen yüksek boyutların doruğuna doğru olan istikametiniz nereden geçerse geçsin sağlığınız ve dayanma gücünüz ve daha genç görünüşünüz bir seviyede sizin için de, hepinize mümkün kılınılacaktır.

Bu yükseliş üzerinden Dünya dediğiniz bu 3 boyutlu gezegenin sınırlarının ötesine yeni yerlere ve yeni alemlere serbest bir şekilde seyahat etmeye başlayacak olanlarınızda vardır. Nereye gideceğiniz tamamen size bırakılmış bir konudur, buna rağmen bazılarınızın şu anda bulunduğunuz enkarnasyondan önce nereye gideceğiniz ve yol haritanız kendiniz tarafınızdan çoktan hazırlanmıştır demeliyiz, ve bir çoğunuzun da yol haritasını bu enkarnasyonunuzda hazırladığınızı da söylemeliyiz, ve bir çoğunuzda şu anda yol haritalarını çizmeye devam ediyor ve istikametinizin nereye doğru gideceğine henüz karar vermediniz. Biz Işığın Galaktik Federasyonu olarak kimlerin yükseleceğine yada nereye yükseleceklerini her hangi bir şekilde toplayıp seçmeyiz. Bu zamanda bunu mükemmel bir netliğe kavuşturmak istiyoruz. Biz, yüksek alemlerdeki ailenizin üyelerinin yaptığı size bu yolculığunuzda yardımcı olmaktır, ama bu sizin yolculuğunuzdur ve bizim yolculuğumuz değildir, bu son çizgidir.
Bizimde kendi yolculuğumuz vardır, bizede seçtiğimiz yolda yüksek alemlerdeki varlıklar tarafından yardım edilmiştir. Hangi boyuta ev dediğinizin bir önemi yoktur ki her zaman bir rehber veya birden fazla rehber şeklinde gelen yardım eli vardır ve size yardımcı olur,size yol gösterir, bu rehberliği arzu ettiğinizi bildirdiğinizde size rehberlik etmeyi önerir. Biz şimdi burada aynı zamanda bizimkinden yüksek alemlerden kendi rehberliğimizi alırken; size, bizim kız ve erkek kardeşlerimiz, rehberlik öneriyoruz. Bu bir çoğunuzun yükselişi deneyimledikten sonra deneyimleyeceği bir şeydir ki bir gün sizden alttaki boyutlarda olanlara rehberlik önermek sizin de göreviniz olacaktır, ve çok iyi bir şekilde sizin üstünüzdeki alemlerden de rehberlik almaya devam edebilirsiniz.

Bunu bir çok değişik yönden öğrenmek ve büyümek için birbirine ulaşmaya ve yukarı taşımaya çapraz yardım eli vermiş alemler olarak tahayyül etmenizi isteriz. Buradaki misyonumuzun tamamen neyle alakalı olduğunu bir alemin varlıklarının diğer bir alemin varlıklarına nasıl yardım ettiklerini bir kez görselleştirebilirseniz hissediyoruz ki bizim motivasyonumuzu, burada olma sebebimizi ve her ne kadar bazı yönlerden sizden farklıysakta nasıl aynı aileden olduğumuzu daha çoğunuz daha net bir şekilde anlayacaksınız. Önümüzdeki günlerde, sizi temin ederiz ki yaklaşıyorsunuz ve hızlıca yaklaşıyorsunuz, aşağıya, eğer olmuşsa, düşük boyutlara ulaşmaya gerek kalmadan size elimizi direk dostluk ve rehberlikle uzatabileceğiz ki sizin Birleşik Devletlerinizde iki büyük demiryolunun Promontory Summit’de (Dağın Zirvesi) birleşmesi ve iki deniz kıyısının insanlarını bir araya getirmesi gibi bizimde iki alemimiz birleşecek.

Alemlerin birleşmesi ve varlıkların birleşmesi de tarihsel olacaktır ki bütün bu evrende daha önce böyle birşey hiç olmamıştır. Burada başlattığımız ve başarma girişiminde bulunduğumuz şey sadece daha önce başarılmamış bir şey değildir ama aynı zamanda bir çok büyük bilge ve deneyimli varlığın başarılı bir biçimde başarılamayacağına inandığı bir şeydir. Bu meydan okumayı ve sizin herşeyinizle ve bizim herşeyimizle çalışıp bunu tamamen başarıyla tamamladığımızı görmenin ne kadar muhteşem olduğunu anlamanızı arzu ederiz. Sizin ve bizim bu misyonda önümüze çoktan çok büyük engeller geldi ve biz başarıyla bu engelleri önümüzden kaldırdık, sizinle birlikte,ne kadar çetin olursa olsun herhangi bir engelin bizi durdurmasına izin vermemek niyetindeyiz,her seferinde bir tanesi olmak üzere bu parçaları yerleştirmeye Altın Kıvılcımın bizim iki muhteşem alemimizi bağlayarak sevgi azim ve evrensel işbirliğini getireceği o güne ulaşacağımız son raya kadar devam edeceğiz.

Bu parçaları yerleştirme görevimize devam etmemiz de bize yardım edin. Hiç bir şeyin sizi yavaşlatmasına izin vermeyin, ve herhangi bir engelin, meydan okumanın veya zorluğun sizi durdurmasına ve bizim iki alemimizi; ahenk, sevgi ve Yaratıcımızın hizmetinde bu muhteşem ve paylaşılan evrende ki biz ona ev deriz ve milyonlarca yıl daha ev demeye devam edeceğiz, birleştirecek parçaların sizin tarafınızdaki döşenme işinde sizi durdurmayı başarmasına izin vermeyin.

Bu büyük demiryolunu inşaatında sizin çalışma arkadaşlarınızız. Biz Işığın Galaktik Federasyonu'yuz.

Greg Giles kanallığıyla
http://www.ascensionearth2012.org/

Çeviri: Pınar Gelişir


No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com