Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, June 28, 2012

28 Haziran 2012

Greg Giles

Işığın Galaktik Federasyonu Mesajı
28 Haziran 2012

Dünya Karantinasının Kilidini Açmak

3. Boyut ötesindeki yaşam belirtilerine, sizin insan bedenlerinize ve ruh özlerinize benzeyen yaşam belirtileri olarak bakmayın, bu her zaman böyle değildir ve size sıklıkla durumun böyle olmadığını söylüyoruz. Uzayın sonsuzluğu ve varoluşun farklı boyutları boyunca bilinçli, bilinçsiz bir çok varlık vardır. İnsan görünümüne hiçbir şekilde benzemeyen varlıklar ve özler söz konusudur ve bu onların dış görünüşleri olduğu kadar varlığın içini duygusal,zihinsel ve ruhani makyajını da içermek-

tedir.

Burada dünyanızda birbirine benzeyen ya da benzemeyen farklı karışımdaki varlıklar söz konusudur. İnsan kardeşlerimize benzemeyen varlıklar buraya ait değiller, çünkü onlar buralı değiller ve onlar burada olmak için yeterli zihinsel, ruhani ve duygusal dersleri almamışlardır. Bu varlıklar kestirmeden buraya gelmişlerdir, işte görevimiz boyunca bu kısayolu düzeltmeye çalışıyoruz. Niyetimiz bu varlıkları uzun yıllardır ait oldukları, buraya geldikleri yerlere geri göndermektir. Mekanizmanın cilvesi sayesinde ve dünyanın fiziksel alanını yönetenlerin izniyle, burada gezegeninizde ve realitenizde yerleşmişler ve kara üstündeki düzeni bozmuşlardır.

Bu varlıklar diğerlerine sevgi, saygı, empati ve nezaketle davranmayı henüz öğrenememişlerdir. Onlar iyiliğin, affetmenin ve merhametin erdemini anlamışlardır. Toplumun bir bireyi olmanın ve bu sorumluluğun verdiği lütufları anlamamışlardır. Kendilerini olmuş gibi görmüşlerdir ve bu davranış sadece kendilerine sunulan lütuflardan ders alamayanlara doğal gelmektedir. Tüm lütuflar kazanılmalıdır ve onlar deneme ve çile, çok çalışma ve mücadele ve bireye en yüksek hayır ve en yüksek iyiliği getirmek için dizayn edilmiş olan dersler yoluyla kazanılmalıdır. Kısa yollar kullanıldığında, varlık kendini yüksek boyutlardaki durumlara hazırlayamaz ve işte problem burada ortaya çıkıyor, burada yaşamak için henüz gerekli dersleri almamış varlıklar bu alana girip burada yetişip bu gezegen üzerinde mutlak hakimiyet kuruyorlar.

Bizler, Işığın Galaktik Federasyonu yüzyıllar öncesinden bu problemi fark ettik ve bu varlıkların sizinle aynı boyutta olan gezegenlere yayılmasını engellemek için hızlı adımlar, gerekli uygulamalarla tüm gezegeni karantina altına aldık. Bu karantina yüzyıllardır yürürlükte, algılayabileceğinizden çok çok uzun yıllar öncesinden medeniyetler dünyanızda serpilmeye başladı. Sizlere gezegeninizde yüz binlerce yıl öncesine ait olan medeniyetlerin var olduğunu söylüyoruz. Sandığınız gibi birkaç bin yıl öncesine dayanan Mısır ve Sümer uygarlıkları tarihinizin başlangıcı değildir. Durum kesinlikle böyle değildir,çünkü Mezopotamya’ya yerleşen bu uygarlıklar gezegeninizin bu döneminin hayli son dönemindendir.

Bu gezegende çok uzun zamandır uygularlıklar olmuştur, Belirli bir zamanda bu gezegeni evleri olarak adlandıran pek çoğu daha yüksek boyutlara yükselmişlerdir ve şimdi onlar Pleiadian vatandaşları, Sirian vatandaşları, Arcturian vatandaşları ve pek çok farklı yıldız sistemleri ve hatta farklı galaksilerin vatandaşlarıdırlar. Bir zamanlar bu dünya evim diyen bu varlıklar ki hala sizin kardeşlerinizdir şimdi burada tekrar sizinle birlikte. Onlar Işığın Galaktik Federasyonun bir üyesi olarak burada bizimle. Bu durum bu varlıklar için tamamen bir eve geri dönüş çünkü dünya onların tanımadığı bir gezegen değil, onların atalarından kalma bir gezegen. Burada bir çok kez yaşadılar, derslerini aldılar ve kendilerine yüksek kültürel ve ruhani deneyim kazandıran ve yüksek alemlere evimiz demelerini sağlayan deneyimler yaşadılar.

İşler bu şekilde yürür. Kısayollara izin verilmez. Organizasyonumuzdaki tüm bireyler yüksek boyutlarda olma hakkını elde etmiş ve sonrasında organizasyonumuzda yerlerini almışlardır. Onlar kestirme yollar kullanmamışlardır ve eğer organizasyonumuzdaki herhangi bir üyeyle tanışacak olursanız onun ne kadar ileri düzeyde ve birçok alanda çok gelişmiş olduğunu görürsünüz. Bu anlamda, organizasyonumuzdan biriyle konuşurken veya çalışırken emniyetiniz ve esenliğinizden hiçbir şekilde kuşku duymayacaksınız. Bunu her zaman hatırlamanızı istiyoruz. Karşılaşacağınız tüm varlıklara karşı nazik ve samimi olmanızı ve onlara karşı saygı duymanızı istiyoruz tıpkı onların size saygı duyacağı gibi.

Kardeşlerim, size uzatılan nezaketi aşağılayıp, sırf size benzemiyor diye organizasyonumuzun elemanlarına korku beslemenizi istemiyoruz. Her varlık kendi formunu seçemez ve her varlık gelişmez. Lütfen bunu her zaman aklınızda tutun ve eminiz ki elinizden gelenin en iyisini yaparak, evren boyunca gelen bu varlıklara insan ırkının en son gelişimizden itibaren ne kadar da çok geliştiğini göstereceksiniz.

Bireysel ve kolektif olarak buraya kadar geldiniz ve kısa zamanda buralara kadar geldiniz. Bu oldukça köklü ve parlak bir gelişme ve birçok dünya sizi incelemek ve bu kadar kısa bir zamanda nasıl başardığınızı anlayabilmek için temsilcilerini buraya yolladı. Birçok dünya başarınızı hayretle karşılıyor ve tüm insanlık ailesine şunu söylüyoruz "görev" iyi bir şekilde yapıldı. Şu ana kadar geldiğiniz noktada ve birlikte başardıklarınızla gurur duymalısınız’’. Yakında sizinle birlikte olup, yolculuğunuz hakkında ve şu anda durduğunuz düzlükte sizi nelerin getirdiğini daha detaylı konuşacağız. Birçoğunuzun yaşadığı şeyden ve bugün sizi siz yapan, sizi güçlü,  bilge ve cesur varlıklar haline getiren, yaşadığınız inanılmaz deneyimlerden şaşkınlığa düşeceğinizi hissediyoruz.

O zamana kadar, buraya kadar hep beraber geldiğinizi hatırlayın ve "birlikteliğiniz" şu anda olduğunuz yerde olmanızı sağladı. Söylediğimiz gibi, kısayollar yoktur ve hiç biriniz, insanlık ailesinden kız ve erkek kardeşlerimiz herhangi bir kısayol almadınız ve siz bu noktaya, başarılarız için takdir görmeyi ve inanılmaz yeni ve muhteşem maceranın eşiğine gelmeyi başarmış olduğunuz için saygıyı sonuna kadar hak ettiniz.

Biz Işığın Galaktik Federasyonundan galaktik ve evrensel kız ve erkek kardeşleriniziz.


Greg Giles aracılığıyla kanallık edilmiştir.

http://www.ascensionearth2012.org


Çeviri: Utku & BDost

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com