Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, June 21, 2012

21.06.2012 - Yardımımız için oyunuzu bildirin


Yardımımız için oyunuzu bildirin - 21.06.2012 - Galaktik İşık Federasyonundan mesajGalaktik İşık Federasyonu sizin toplumunuzun ne kadarının bizim yardımımızı kabul etmeyi arzuladığını anlamaya çalışıyor. Bizim takımlarımız sizin sosyal şebekelere girerek ordan ihtiyaç duyulan verileri toplar ve o verileri veritabanına yerleşdirerek sizlerden ne kadarı bizleri kabul edecek veya ne kadarı da bizden gelen her hangi bir yardımı redd edeceyini hesaplamaya calışıyor. Bu yaptığımız daha önce başka dünyalarda da yapıldı, ilk defe değil. Bizler veri toplamada ve onların analiz edilmesinde ustayız. Bizler inanıyoruz ki, kısa bir zamanda bizler gerekli olan verileri toplayacağız ve bu verilere göre sizinle planladığımız gibi daha geniş iş birliğine başlayalımmı başlamayalımmı konusunda karar vereceğiz.


Biz şimdiki zamanda sizlerin cevabını bekliyoruz. Eğer bizlerin yere inişini ve sizinle daha yakın temas kurarak dünyanızın iyiliği için planlanan bütün projeleri hayata geçirmemizi istiyorsanız o zaman lütfen bu hisslerinizi bize bildirin. Bizler panik yaratmak istemiyoruz veya sizleri taktik kullanarak bize inanmanızı mecbur edecek hiç bir şey yapmıyoruz. Bizler böyle değiliz. Bizler sadece sizin hisslerinizi bizlere samimi olarak bildirmesi ve anlamanızı istiyoruz ki, sizden gelen her hangi bir red cavabı büyük bir olgunlukla karşılanacakdır. Hiç bir ceza, yaptırım ve boykot olamaz. Bu seçim sizin hakkınız, bizler her birinizin kararına saygıyla yanaşacağız. Bundan emin olun.

Özgür iradeniz ve kararınızdan dolayı sizin yolunuza hiç bir zorluk ve problem çıkartılmayacaktır. Bu sizin düşünmeniz gereken önemli bir karar ve sosyal şebekelerde bu mesajın altına kararınızı yazmadan önce iyice düşünmenizi dileriz. Biz kamuya açık yerleri, toplulukları kontrol ediyoruz ve sizlerin oylarını hesaplıyoruz, ama biz asla sizin özel bilgilerinize, mesajlarına bakmayız veya bu bilgileri sizlere karşı kullanmayız. Biz bu tür bir eylemde bulunmayız. Hatırlatalım ki, bizler burada Yaradanın adından sevgi ve barış için duruyor ve yardım ediyoruz. Bütün bu kainat hepimizin evidir.

Lütfen bize kararınızı bildirin ve bizimle neden calışmak istediğinizi yada neden istemediğinizi de söyleyin. Neden bizimle çalışmak istediğinizi veya istemediğinizi sebebleri ile birlikde söylemeniz bizim için daha iyi olurdu, ki sizi motive eden şeylerin neler olduğunu öyrene bilelim. Bu metodla biz şimdiye kadar önemli veriler topladık ve sizlere söylemek istiyoruz ki, şuana kadar bir çoğunuz yalnız bizim yardımımızı kabul etmekle kalmayıp, hatta bizimle daha yakından bir iş birliğine başlamak istediklerini bildiriyorlar. Bu çok ümitverici bir olaydır ve bizleri sizlere kısa zamanda daha da yakın olmamız için teşvik ediyor.

Bizimle iş birliğine başlama kararından önce sizler bizim varlığımızı bilmeli, kim olduğumuzu ve neden burada sizinle bir olduğumuzu da öyrenmeniz lazım. Bize güvenmeniz için bizi tanımanız lazım. Sizlerin bizim varlığımızdan emin olmanız için kendimizi her gün dünyanın her yerinde gökyüzünde göstererek kafanızdakı bazı soruları aydınlatmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte, bizler aynı zamanda kanallar (medyum) vasıtasıyla sizlere belirli aralıklarla mesajlar gönderiyoruz. Eğer bizler görürseniz çekin ve lütfen çekdiyniz görüntüleri diğer insanlarla sosyal şebekelerinizde paylaşın. Bu görüntüleri paylaşmakla toplumunuzda daha çok insana ulaşa bilir ve onları dünyanızdakı varlığımızdan haberdar ede biliriz.

Böyle bir metod kanallarla gönderilen mesajlardan daha tesirli ve iyidir. Çünki bu gönderilen mesajları açık fikirle okumak lazım ve ne yazık ki, dünyadaki bir çok insan çok dar çerçivede düşünüyor. Bu bir yargılama değil, lütfen böyle anlamayın. Biz sadece sizlere topladığımız verilerin bizlere ne anlatdığını söylüyoruz. Bu veriler gerçeklere ve rakamsal hesaplamalara dayalıdır. Sizin matematikçileriniz, istatistikçileriniz ve araşdırmaçılarınız toplumunuzun küçük bir bölümünden topladığı verileri nasıl hesaplayarak onu daha büyük bir kesime doğru bir şekilde kabul etdirdiyini bilirsiniz. Bizlerde bu şekilde çalışırız. Sosyal şebekelerinizde verdiğimiz her hangi bir soruya veya teklife binlerce cevap alıyoruz ve aldığımız bu cevapları hesaplayarak toplumunuzun daha ne kadarının bizlere güveneceyini anlarız.

Şuan için bunu söyleye biliriz ki, verilerden aldığımız cevap çok ümitvericidir hepimiz için ve eğer bu yükseliş böyle devam ederse yakın zamanda hepiniz gemilerimizin topraklarınıza indiğini ve sizlerle daha önceden planladığımız dünyanız için önemli olan projelere başlanacağının şahidi olacaksınız. Bir çoğunuzun sabırsızlandığı kadar bizlerde sabırsızlanıyoruz, bunu anlamanızı arzu ediyoruz. Bizlerinde yorulduğunu anlamanızı istiyoruz, biran önce sizlere, kardeşlerimize, doğru koşup dünyayı bu zorlu koşullardan kurtarıp hep hayal ettiğiniz dünyayı sizlere sunmayı her şeyden çok arzu ediyoruz. Bunların hepsi mümkün ve hepside parmaklarınızın ucunda. Sadece bize cevabınızı bildirin bugün.

Bizimle yakınlaşmaya ve stratejik olarak sırayla hayata geçireceğimiz bütün projelere hazırmısınız? Eğer hazırsanız, lütfen bu mesajın altında yorumunuzu bırakın. Hazır olmasanızda lütfen bize bildirin burada. Bu verilerin toplanması bizim daha iyi bir karar vere bilmemiz için çok önemlidir. Bu toplanan veriler toplumunuzun bizim yardımına hazır olub-olmadığını gösterecektir.

Bizler sizin dostlarınız ve Galaktik İşık Federasyonundan ailenizik. Sizinle yeniden birleşmek için çok sabırsızlanıyoruz, dünyadaki kardeşlerimiz.


Kanal Greg Giles vasıtasıyla gönderilmiştir.


Website: ascensionearth2012.blogspot.com/

http://www.ascensionearth2012.org/2012/06/message-from-galactic-federation-of_21.html

Çeviri: Uvi
  

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com