Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, June 14, 2012

14 Haziran 2012

Greg Giles
Işığın Galaktik Federasyonu Mesajı
14 Haziran 2012


Yeniden Bağlantı

Bizler her zaman sizin için en iyisini düşünen varlıklarız ve size hiçbir zaman zarar gelmesini istemeyiz. Biz böyleyiz. Bizler sizin yüksek realitedeki dostlarınız ve aileniziz, sizin rehberleriniz ve sizin melekleriniziz. Mevcut enkarnasyonunuz öncesinde başarmak istediğiniz deneyimleri meydana getirmek için gerekli koşulları yaratanlar da bizleriz. Hiç birinize yabancı değiliz. Biz o akla gelen ilk anlamıyla ''ziyaretçiler'' değiliz. Şu an burada, mevcut enkarnasyonunuz öncesi sizinle yaptığımız temaslar sonucu verdiğiniz izin sonucuyla bulunmaktayız.

Bu zamanda burada dünyanızda gerçekleşmekte olan her şey, buradaki yolculuğunuza başlamadan önce her birinizle tartışıldı, her ne kadar bu olayların planlama aşaması sizin bunları unutmanıza bağlı olsada ve bu ortaya çıkan olaylar sizin için surpriz, gizemli ve bilinmeyen olsa bile aslında tüm bunlar sizin için sürpriz değil. Aslında burada gerçekleşmekte olan hiçbir şeyi tam olarak anlamadığınızı ve önceden bilmediğinizi söyleyemezsiniz. Bizler, sizlerin arkadaşlarınız, Işığın Galaktik Federasyonu'ndaki aileniz tüm bunların sizin için artık açığa çıkmasını istiyoruz ya da şöyle söyleyebiliriz ''hatırlamanıza'' yardım etmek istiyoruz, artık uygun zaman olduğunu düşündüğümüz bu dönemde planın bazı bölümleri gözler önüne seriliyor.

Yaptığımız hiç bir şey veya birlikte dahil olduğumuz hiç bir olay sizin rızanız dışında planlanıp gerçek-leştirilmedi. Bu basitçe bu şekilde gerçekleşmektedir ve bunun başka yolu yoktur. Aranızda bizim ''yabancılar'' olduğumuzu, sizden farklı olduğumuzu, davetsiz misafir olarak geldiğimizi ve buraya işgal amaçlı, size sahip olmak için bulunduğumuzu düşünen birçok insan var. Bizler sizinle aynı yerden gelen varlıklarız. Bizler size uzak yerlerden gelen varlıklar değiliz. Bunu anlıyor musunuz? Bizim ev dediğimiz realiteler ve gezegenlerin aynı zamanda  sizin ev dediğiniz realiteler ve gezegenler olduğunu anlıyor musunuz?

Birçoğunuz bazı koşullar sağlanmadıkça dünyanıza evim demiyor, birçoğunuz ise dünyanızı bizim evimiz olarak görmüyor. Burada aynı fikirdeyiz. Bazı varlıklar kendi dünyalarını evleri olarak görmezler oysa onlar sizinle aynı orjini taşımaktadır. Birçoğunuz şimdiye dek hepimizin bir olduğunu anlamıştır, biz daha birçoğunuzun bu temel ruhsal anlayışın farkında olmasını istemekteyiz, çünkü her şey aynı noktada başlamıştır. Her hangi birisi bu ana temel kuralı anlamadan daha gelişmiş ruhsal konseptleri algılamaya geçemez ve şimdi burada yazılan kelimeleri okuyan herkesten bizimle birlikte ''Hepimiz biriz'' demelerini istiyoruz. ''Hepimiz biriz'' dendiği zaman aklınızdan ne geçiyor? Bunun sadece hepimizin arkadaş olduğunu , hepimizin aynı takımda yer aldığını ve hepimizin aynı yerden geldiğini belirten şiirsel bir deyiş olduğunu mu düşünüyorsunuz? Ya da sizin için farklı bir anlam ifade ediyor mu? Bunlar sizin için gerçekten kelime  anlamındaki gibi hepimizin bir olduğunu mu ifade ediyor?

Hepimiz biriz, hepimiz biriz çünkü hepimiz birbirimizle bağlıyız. Bu evrendeki her şey birbirine bağlı. Farklı alanlar, bölgeler, kesimler ve taraflar yok. S adece bir tane, bütün olan var, hepsi bu kadar. Sadece biz var, bizler varız, onlar yok, onlar diye birşey yok. Umarız ki şu anda bu kelimeleri okuyanlar varoluşun bu temel ve bir o kadar da önemli olan kuralını anlayabilmiştir, çünkü gerçek budur. Evrenin tüm dokusu bu şekilde örülmüştür. Hepimiz birbirimizle ve var olan her nesneyle bağlantılıyız, hepimiz geçmişle, şimdiyle ve gelecek zamanla bağlantılıyız ve yine her birimiz evrenin en uzak köşesindeki  yıldızla, gezegenle, astroidle, galaksiyle ya da kuyruklu yıldızla ne kadar küçük ya da büyük olduğu önemli değil ne olursa olsun onunla bağlantılıyız ve hepimiz biriz.

Bu sözcükleri bizimle ilgili güvensizlik duygularınız ortaya çıktığında ya da bizim aldatıcı emellere sahip olan ve buraya sizi kandırıp dünyanızı ele geçirmek için geldiğimizi düşündüğünüz şüpheci anlarınızda hatırlamanızı istiyoruz. Korkunun gölgeleri içinize sızdığı ve ışığınızı sönükleştirdiği zamanlarda sizden ''Hepimiz biriz'' demenizi istiyoruz. Bugünkü konuşmamızı getirmek istediğimiz yer burasıydı. Birçoğunuzun bizi yabancılar olarak algıladığını görüyoruz , şimdi bu yanlış anlaşılmanın bir daha geri gelmemek üzere bir kenara atılma zamanıdır. Bu tür dedikodu ve yanlış algılamaları defetmemizde bize yardımcı olabilir misiniz? Sosyal ağlarınızda korku ve paniğe dönüşebilecek  bu yanlış anlaşılmalar yayılmaya başladığında, ışığınızı yakabilir misiniz? Korku tabanlı yorumlara nazik ve saygı çerçevesinde yanıtlar verip, hepimizin bir olduğunu ve gezegeninizdeki hiç kimsenin daha önce tanımadığı biriyle ve daha önce parçası olmadığı bir durumla karşılaşmayacağını söyleyebilir misiniz?

Mutlaka ilk defa karşılaştığınız ve yeni arkadaşlılar kuracağınız durumlar olacak ve biz size evrendeki her varlıkla daha önce tanışıklığınız olduğunu söyle-miyoruz. Söylediğimiz şey, hiç bir zaman daha önce hayatınızın parçası olmayan biriyle karşılaş-mayacak olmanızdır, çünkü hepimiz bağlantılıyız bu evrendeki her bir bireyin yaşamı evrendeki tüm diğer bireylerin yaşamını etkilemektedir. Dünya denen bu gezegende yaşayan hepinizin bağlantılı olması gibi yaşamlarınız da birbirine dolanmıştır , birinin deneyimi tümünün deneyimidir. Aynı durum evrendeki tüm bireyler için de geçerlidir. Bir bireyin deneyimlediğini diğer bireylerde o ya da bu şekilde deneyimlemektedir. İşte evren bu kadar mükemmel bir şekilde dizayn edilmiştir, en iyisini bize getirmek için, hepimizi BİR olarak bir araya getirmek için, hepimiz her zaman olduğumuz ve her zaman olacağımız şekilde.

Şimdi hepimiz yeniden bağlanıyoruz. Hepimiz sizin deneyimlediklerinizi deneyimliyoruz, işte bu her varlığın ve her nesnenin yeniden bağlanmasıdır, canlı ya da cansız tüm evren boyunca.H epimizin hizmet ettiği bu aziz göreve ''yeniden bağlanma'' diyebilirsiniz, ve bundan daha net ve akıllıca bir tabir kullanılamaz. Yeniden bağlantı için hazır mısınız? Evrendeki herşeyi , daha önce birbirine bağladığınız fakat henüz hatırlayamadığınız şeylerle  yeniden bağlamaya hazır mısınız? Bir çoğunuz için o zaman bu zamandır. Bu seçimi yapan bir çoğunuz için yeniden bağlantıya geçme zamanıdır.

Bu dönemde yeniden bağlantıya geçmeyi tercih etmeyenleriniz de var ve biz onların evrendeki diğer varlıklarla zaman veya mekan yoluyla ayrı düştükleri ilüzyonda kalmayı tercih etmelerine saygı gösteriyoruz. Düşük boyutların illüzyonunda kalmayı tercih etmeyi seçmeleri haklarıdır. Yolculukları, onları aradıkları deneyimlere , bilgiye, bilgeliğe ve cevaplara götürecektir, onları zorlayıp bizim seçtiğimiz yoldan yürümeye mecbur bırakmak hakkımız değildir. Tüm kararlarımız kutsaldır, ve tüm kararlarımız diğerlerinin kararlarının da olduğu gibi uygun, saygıdeğer ve onurlu karalardır. Bu böyledir ve tüm evrende bu şekilde olmalıdır.

Ayrılık ilüzyonunda kalmayı tercih edenlerin kendi realitelerinde devam etmelerine izin verin. Zaman gelecek ve onlar da ayrı olmadıklarını ve aslında evrendeki hiç bir şeyde hiç bir zaman ayrılığın olmadığını kabul edecekler . Onları kollarımız açık, sıcak bir karşılamayla bekliyor olacağız , her ne kadar gerçekte hiç bir zaman ayrı olmasakta. Bu yolculuk bizim gerçek realite olduğunu düşünmeyi kabul ettiğimiz bir ilüzyondur, fakat tüm bunların ardındaki senaryo gerçektir, ve gerçek hepimizin bir olduğudur, her zaman birdik ve her zaman bir olacağız, şimdi bu ruhsal ve ilmi kanunu yeniden kavrama vaktiniz gelmiştir.

Bugünkü  zamanınızı cömertce bize harcadığınız için teşekkür ederiz. Umarım çoğunuz bu konuşmamızdan bir şeyler öğrendiniz ya da şöyle diyelim; ''Hatırladınız''. Yakında sizinle tekrar görüşmek için can atıyoruz.

Biz Işığın Galaktik Federasyonuyuz

Greg Giles aracılığıyla kanallık edilmiştir

http://www.ascensionearth2012.org

Çeviri:Utku

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com