Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Monday, June 11, 2012

11 Haziran 2012

Greg Giles
Işığın Galaktik Federasyonu Mesajı
11 Haziran 2012


Geleceğin Aydınlatılması

Kaç defa geceleri ''Yolun yarısına ne kadar kaldı?'' diye düşünerek yatağa gittiniz? Sizleri yatağa giderken ''Ne zaman tekrar genç, diri ve çevik olacağım?'' sorusunu düşünürken görmek istiyoruz. İnsanları bu zihniyetle görmek istiyoruz çünkü hayata pozitif bir bakış, negatif bakış açısı ve zihniyetle  yaşamaktansa, hayattan daha çok zevk alabileceğiniz daha iyi fırsatlar getirir.

Nasıl hissedersek, öyle düşünürüz ve haliyle nasıl hissettiğimiz önümüzdeki yolu ve hayatta nereye gideceğimizi belirler. Evrende her şey böyle işler; düşüncelerimiz, duygularımız, hayallerimiz ve bakış açılarımız hep kendimiz için yaratmakta olduğumuz geleceğin bir parçasıdır. Sıradan bir gün içerisinde bunu kendinize hatırlatın, çünkü o an günü yaşamakla birlikte aynı zamanda da, eğer  durup ciddi bir şekilde geleceği değiştirmeyi düşünmezseniz ve daha pozitif, umutlu, tatmin edici deneyimler hayali kurmazsanız, o gün gibi bir sürü deneyimlere kendinizi hazırlamış olursunuz.

Hayal kırıklıkları, başarısızlıklar ve tekrar yaşamak istemediğiniz deneyimler üzerinde takılıp zaman harcamak yerine, aklınızdaki ve kalbinizdeki düşüncelerin ve fikirlerin arasından size mutluluk ve neşe verecek olanlara odaklanın. Çoğu kişi geçmiş deneyimlere kötü bir gözle bakar, ama unutmaın ki tüm o deneyimler aslında çok faydalıdır. O deneyimler sizi bugün olduğunuz insan yapan özellikleri kazanmanız için tasarlanmıştır. Geriye dönüp pişmanlık ve hayal kırıklığı ile yaşamak yerine, acaba o deneyimleri yaşamasaydım şimdi nasıl biri olurdum diye düşünün. Eğer geçmişten ders çıkarmadıysanız bugünde aynı hataları yapıyor olmaz mıydınız? Büyük ihtimalle olurdunuz ve hayatınıza bugün ve yarın aynı tip hataları yaparak devam ederdiniz.

Geçmişte yaptığınız hataları ve bu hataların sonuçları ile yüzleştiğinizi bilerek, hayata bu engellerle takılmadan devam etmeye özgürsünüz. Bunu bir kurtarıcı olarak düşünün, ki zaten öyledir, çünkü her kim ilk seferde bir hatadan ders  çıkarırsa aynı hatayı bir daha yapmaz. Eğer geçmişte verdiğiniz bir karara pişmanlıkla bakıyorsanız, o hatadan ders almışsınız demektir ve böylelikle o hatayı bir daha yapmazsınız. Geçmişte yaptıkları hataları sorgulayanlar ve hatalarını kabul edenler için bu iyi bir haberdir, çünkü aynı hatayı bir daha yapmazsınız.

Şöyle düşünün, daha olumlu bir bakış açısında, pişmanlıkların üstünde durmak etrafınıza yaydığınız negatif duyguların veya benzerlerinin bir şekilde size geri dönmesine neden olacaktı, tıpkı durgun bir göle atılan ufak bir taş parçasının oluşturacağı halkalar gibi onlar etrafınıza yayılacaktır. Evren size deneyimlemek istediğinizi düşündüğünüz deneyimleri verir. Bu anlamanız ve bellek altınıza işleyerek sürekli her gün ve her dakika aklınızda tutmanız gereken çok önemli ruhsal ve ilimsel temel bir kuraldır. Alt belleğinize yerleşen bu kural sizin geleceğinizi şekillendirecektir ve bu yüzden bunu aklınızdan çıkarmayın ve onu kullanarak pozitif gelecek planları yapın.

Geriye dönüp bakın ve yaşadığınız hiçbir kötü deneyimin sizi tamamen tüketip yok etmediğinnin farkına varın,çünkü bu imkansızdır. Hiç bir şey sizi ve kişiliğinizi yok edemez. Hiç birşey olduğunuz bireye zarar veremez ve geçmiş deneyimleriniz bunu yapmaya yaklaşamaz bile. Büyük tabloda bu deneyimler aslında sizi daha güçlü ve bilge, daha deneyimli kılmıştır. Her deneyiminizin geri dönüşü, o deneyim için yaptığınız yatırımdan, bu zaman veya enerji olsun , daha fazladır.

Geçmişe bakarken hep bunu hatırlamaya çalışın,bu deneyimler,şu an her ne kadar negatif ve hayal kırıcı gözükse de aslında benliğinizi,kişiliğinizi ve ruhunuzu güçlendirmek için çok iyi bir fırsattır. Bu deneyimler kendinizi güçlü,bilge,seven ve şefkat gösteren bir haline getirmenizi sağlamıştır. O deneyimler olmasa şu anda içinde bulunduğunuz durumda olmazdınız ve yeteneklerinizi bu derecede kullanıyor olmazdınız.

Bazen kendinize şu soruyu sormanız gerekir ''Hangisi benim için daha önemli? "Negatif olarak değerlendirdiğim deneyimleri hiç yaşamamış olmak mı yoksa olabildiğimin en iyisi olmak,potansiyelimi sonuna kadar kullanmak mı? Tekrar geriye pişmanlıkla dönüp baktığınız zaman kendinize bu soruyu sorun ve dürüstlükle cevap verin. Geçmiş deneyimleriniz nasıl sonuçlanmış olursa olsun önemli olan bu deneyimlerden size ne kaldığıdır. Daha pozitif bir bakış açısıyla bakarak kendinize daha neşeli deneyimler yaratın ve bu deneyimleri hoş bir şekilde hatırlayın.

Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Bugünkü konuşmamızdan çok zevk aldık ve yakında tekrar konuşmayı iple çekiyoruz. Sizi seviyoruz, her zaman aklımızda ve kalbimizdesiniz.

Biz Işığın Galaktik Federasyonuyuz. 

Greg Giles tarafından kanallık edilmiştir.
http://www.ascensionearth2012.org

Çeviri:Utku 

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com