Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Tuesday, March 6, 2012

6 Mart 2012

Greg Giles
Işığın Galaktik Federasyonu mesajı
6 Mart 2012
Gezegeniniz üçüncü boyut deneyiminizin bıraktığı kalıntılardan temizlenecektir. Gezegeniniz bitkilerinden göklerine kadar, okyanus diplerinden dağların zirvelerine kadar yeniden doğacaktır. Eskiye dair hiçbir şey kalmayacak, çünkü onlar geçmişinizin daha düşük boyutsal yönünün titreşimine sahiptir. Yeniden doğmuş olacaksınız ve sizin de daha düşük titreşimsel yönlerinizden hiçbir şey kalmayacak. Yeni dünyada var olacak herkes ve her şey daha yüksek boyut titreşiminde olacak. Taze bir başlangıç yaşayacaksınız ve dünyanızdaki her şey yeni olacak. Yeni işyerleri kadar yeni oyun alanları da alacaksınız. Fiziksel dünyanızı yöneten farklı bir parametreler setine sahip olacaksınız ve uygarlığınızı yöneten farklı bir kurallar setine sahip olacaksınız. Mevcut deneyiminizden alacağınız her şey yeni olacak ve alacağınız her şey güncellenecek.

Bu yeni evinizdir. Ona saygı duymaya teşvik edileceksiniz, ve yeni dünyanızı, onu bulacağınız ilk çağlardaki koşullarında tutmak için toplu çabalarda görev almaya teşvik edileceksiniz. O sizin dünyanızdır ve hoşlandığınız neyse onu yapabilirsiniz. Ayrıca, söylediğimiz gibi, üçüncü boyut deneyimleriniz boyunca ona verilen zararın yeniden verilmesine izin verilmeyecek.

Hepiniz, dünyanın her yerine elverişli yeni seyahat türlerine sahip olacaksınız ve hükümetler ve sınırlar tarafından size konulan kısıtlamalar olmaksızın ve özgür bir şekilde, istediğiniz her yere kolayca seyahat edebileceksiniz.

Dünya’nın herhangi bir bölümünden herhangi biriyle konuşma yapmanıza imkan verecek olan yeni iletişim yöntemleri size sunulacağı için, dil engelleri de kırılmış olacak. Elimizde sizin için çok hoş sürprizler var, ve bunlar sadece birkaçı. Yeni dünyanız tasarım ve işlev açısından bir başyapıt olacak ve daha yüksek boyutlara yükselişinizden sonra olabildiğince keyif almanız ve el üstünde tutmanız için sizin olacak.

Yine de, bunların hepsinin gerçekleşmesinden önce üçüncü boyut dünyada henüz yapılacak iş var. Birlikte, yeni dünyanız için yolu açmak zorundayız ve her zaman savunduğumuz gibi, bu sizin dünyanız ve bu konulara dikkat etmek size kalmış. Biz yalnızca size destek sağlamak için buradayız ve bunu yapmak için çok mutlu ve hevesliyiz. Dikkat edilmesi gereken öncelikli konulardan biri, yükselişinize ve yeni evinize erişmenizden sizi alıkoymak isteyenlerin ortadan kaldırılmasıdır. Sizi olduğunuz yerde, üçüncü boyutsal hapishane gezegenlerinde kilitli tutmak isterler. Çoğunuz ne yapılması gerektiğini anlıyorsunuz ve bu anlayışla sizi desteklemek için buradayız. Bizi, bir kabadayı oyun alanında size sataştığında yardıma koşan büyük erkek kardeşiniz olarak düşünün. Sizi bir aile olarak görüyoruz ve artık sindirilmenizi kesinlikle görmek istemiyoruz. Cani Kabal’ınız ve onların ortaklarına karşı yasal ilerlemeleri mümkün olduğunca hazırlamakla oldukça meşgul olan Dünyalı müttefiklerimizi destekleyerek bunu durdurmaya yardım etmekteyiz. Her gün arananlar listesine yeni isimler eklenmektedir ve kendi bakış açımızdan gördüğümüz şeyden çok cesaret alıyoruz.

Bu tutuklamalar yakında birçok medya kuruluşunuzun yayınlarında yer almaya başlayacak. Işık işçilerinin bu tutuklamaları ve bunun dünyanız insanları için anlamını yayarak yaptıkları yolu temizleme çabalarından memnunuz. Bu açıklamaların çoğunuz tarafından alınmasından da çok hoşnutuz ve dünyanızın çoğunluğunun, bu tutuklamaların toplumunuzun hastalıklarını iyileştirmeye başlamak için gerekli şey olduğunun anlaşılmasından da çok hoşnut olduğumuzu söylemeliyiz.

Bir heyecan ve beklenti dalgası yarattığı ve öncelikle insanlarınızı hızlı gelişmenin sonraki aşamasına taşımak için gerekli olduğunu hissettiğimiz ve bugün “intikamınızı alan” büyük kız ve erkek kardeşlerinizle yeniden kavuşmanız olduğu için, bu haberleri yaymaya devam edişinizi görmek istiyoruz. Birçoğunuzla karşılaşmak için çok hevesliyiz ve çoğunuzun bildiği gibi, ortak çabalarımıza müdahale etmek isteyenlerin, toplumunuzdan artık bir problem oluşturamayacakları bir yere en kısa zamanda gönderilmesi için yapılması gereken birçok işi halletmek üzere çoğunuzla önümüzdeki günlerde kişisel olarak çalışıyor olacağız.

Geniş insan aileniz içinde çok sayıda müttefiğe sahibiz ve bugün, güvenlik ve belirli görevlerin başarıyla gerçekleştirilmesi için, bu cesur erkek ve kadınlar size ilan edilmezler. Cani Kabal üyelerinin tutuklanması sonrasında, Onlar size tanıştırılacak ve ne çok sayıda dosta sahip olduğunuzu gördüğünüzde şaşıracağınızı hissediyoruz.

Uzun zamandır, karanlık, dünyanızı üzerinde bir demir yumrukla yönetmiştir. Güçlerinin kolu her yere erişmiştir ve derinlere kök salmıştır. Çoğunuza dünyanız karanlığın kadın ve erkekleriyle dolu görünür ve bunların arasında ışığa nadiren rastlanır. Yinede bu hiçbir zaman bir örnek olmamıştır ve yakında kendinizin de göreceği gibi, ışık her zaman bu gezegende karanlığın erişemeyeceği uzaklıkta olmuştur.

Makamlarına kendilerini gömmüş olan bu birkaç karanlık gücü kazıyarak uzaklaştıran ışıktan gelen kız ve erkek kardeşlerinize yardım edin. Onları otorite pozisyonlarından koparmaya ve bu evrende topluma tekrar girmelerine izin verildiğinde, yeniden şekillenebilecekleri bir yere taşımamıza yardım edin. Karanlık güçler için planlanan şey budur, çünkü yasaya uygun ve uygar davranışa meyil göstermedikçe dünyanızda özgürce dolaşmalarına artık izin verilmeyecek. Onlar ortadan böyle kaldırılmalılar ve bunun yapılmasını kabul eden birçok Dünyalı müttefiğiniz var. Size bu gelişmeler hakkında güncellenmiş bilgiler vereceğiz. Bu gelişmeleri sızdırmak ve aynı zamanda haber yapmak için medya yayınlarınızı gözlemenizi destekliyoruz. Sizi temin ederiz ki, hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Büyük sayılara ulaştıkça ve bir kısmı da gerçekten etraflarında neler olduğunu bilmenin tamamen ürkütücü olduğunu anladıkça, bu tutuklama haberlerinin korkusundan depresyona girebilecek kız ve erkek kardeşleriniz için her zaman orada olmayı unutmayın. Onlara her şeyin iyi olduğunu ve bu tutuklamaların dünyanızı yoluna koymak için gerekli olduğunu, dünyanızın şimdi her zaman istendiği gibi, bolluğa erişmek için özgür kılındığını anlamalarına yardım edin.

Bu alandaki çalışmanız bu tutuklamalardan sonra bitmeyecek, çünkü yakın gelecekte çok daha radikal değişiklikler başlayacak ve korkuya ve karmaşıklığa düşecek olanların çok büyük sayılarda olacağını tahmin ediyoruz.

Bu ruhlara olabildiğiniz kadar anlayışlı olun. Hatırlayın ki hepiniz burada aynı yönü seçmediniz. Bazılarınız benzer yollara düştü, bazılarınız ise düşmedi. Bu zamanda birçoğunuzun başkalarına yardım etmekle ilgilenmesinden fazlasıyla hoşnuduz ve bu yeni kardeşliğin sizi yeni evinizin eşiğine getirdiğini görüyoruz.

Bu, yeni dünyanızda olacak şeydir ve ihtiyaç duyulan zamanlarda birbiriniz için orada olmanız ve birbirinizi tedavi etmenizden çok cesaretleniyoruz. Sizin için tasvir ettiğimiz gibi, yeni dünyanız bir cennet olacak ve sadece doğal çevreniz değil, aynı zamanda birbirinizle etkileşme tarzınız açısından da bir cennet olacak ve bu görülecek en güzel manzara olacak. Aranızda bu köprüleri kurmaya devam edin ve rüyanızda bile görmediğiniz imkanlar size sunulacak.

Biz Işığın Galaktik Federasyonuyuz.

Greg Giles tarafından kanallık edilmiştir

ascensionearth2012.blogspot.com

Çeviri: Utku/BDost
  

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com