Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Sunday, March 18, 2012

18 Mart 2012


Greg Giles
Işığın Galaktik Federasyonu mesajı
18 Mart 2012Gemilerimizin görünme sayısını ve kalitesini bir adım ileriye taşıyacağımızı garanti ediyorum. Bu prosedürü, dünyanızın insanlarına kendimizi ortaya çıkarma duyuruları başlamadan önce bizi görmeye alışmalarının ciddiyetle önemli olduğunu hissettiğimiz için hesaba katabilirsiniz. Gezegeninizin her yerinde gökyüzünde bizi göreceksiniz. Ve bu zamanda odaklanması önemli bir alan olduğu için ABD’de görünmelerin sayısını artıracağız.

Sizden bu görünmelerin video ve fotoğraf şeklindeki delillerini internetinizde paylaşmanızı rica ediyoruz, çünkü bu birçok insanda uzaylarında meydana gelmekte olan şey hakkında merak duygusu uyandıracak. Cevaplar arayabilirler ve bunu yaptıkları zaman, etraflarında ortaya çıkmakta olan şeyin çok daha fazlasına maruz kalma fırsatına sahip olacaklardır. Bu gemilerin kime ait olduğu ve niçin burada olduğumuz hakkında öğrendiklerinizi paylaşarak bu kişiler için cevapların bir kaynağı olarak hizmetinize devam edin. Bu bireylerin işgal etmek için burada olmadığımızı, ancak daha yüksek boyutlara yükselişinizin mümkün olduğunca yumuşak bir şekilde olmasına imkan vermek için birçok zorunlu değişikliklerde sizi desteklemek üzere burada olduğumuzu anlamaları önemlidir. Burada oluşumuzun nedeni budur ve sizin sözleriniz birçok projelerimizi birlikte yürütebildiğimizde, gerçeği ispat edecektir.

Haklı çıkmak için uzun zaman beklemek zorunda olmayacaksınız ve gemilerimizin görünme sayısındaki artış, biz ve bir toplum olarak sizin geleceğiniz hakkında bir tartışma başlatmak için size iyi bir zemin sağlayacaktır. Söylediğimiz bu değişiklikler başlamaya hazırdır ve dünyanızın insanlarının etraflarında meydana gelmekte olan şeyin farkına varmaya başladıkları zaman çok yakındır. Bu geçişin mümkün olduğunca yumuşak bir şekilde ilerlemesini istiyoruz ve bu olayların uygun öncü uyarılarıyla başlayacak. Amacımız herhangi birini şok etmek değildir ve zaman baskı yapmasına ve biz de bir programı sürdürmek zorunda olmamıza rağmen, izin verildiği gibi yavaş ve özenli bir şekilde ilerleyecektir. Bu olaylar insanların çoğunu uykularında sarsacak, başka bir yol olmayabilir ve yine sakinliğin sesi ve bilgili, güvenilir rolünüzü oynamanızı size hatırlatıyoruz. Bu, yakındaki sıradaki göreviniz olacaktır ve biz büyük bir misyonun parçalarıyla ilerlediğimiz için, size de kendi tarafınızdaki diğer görevler düşmektedir. Çok yakında, kişisel olarak birlikte çalışmaya başladıkça, görevlerimiz aynı olacak.

Göklerinizde gemilerimizin görünmelerinin artan sayısı ve kalitesine operasyonumuzun bu aşamasını başlatmanın bir işareti olarak bakın. Bu görünmelerin bazılarının ilginç ve heyecan verici olacağını ve dünyanızın her yerinde konuşulacağını size söylüyoruz. Bu hepimiz için eğlenceli bir zaman olacaktır ve bu olaylardan niyet ettiğimiz gibi keyif almanızı umut ediyoruz. Pek çok kişinin cevaplar aradığı bu zamanlar sizin ışık saçma zamanınızdır. Bu süren şey ve görünmelerin rehberlik etmekte olduğu konu hakkında bildiğiniz her şeyi kullanıma koyma fırsatınızdır.

Bu görünmeler ortalığı iyi bir karıştıracaktır ve sonuç çok uzun zamandır istediğimiz şey olacağından sizin de bu karışımı çalkalamaya devam etmenizi istiyoruz. Bildiğiniz şeyi paylaşmak ve dünyanızın kolektif bilinçliliğini yükseltmek için ihtiyaç duyduğunuz cephane ve teçhizatla sizi donatmak istediğimizden herhangi biri için bu görünmelerin bazılarını reddetmek çok güç olacaktır. Sizler ön hatlardaki birliklerimizsiniz ve şimdi ön hatlarımızı ilerletmek için ihtiyaç duyacağınız hava desteğini alacaksınız.

Göreceğiniz gemilerin bizim olduğunu hiç şüphesiz aklınıza koyun. Çünkü biz Işığın Galaktik Federasyonu atmosferinizi kontrol ediyoruz ve göreceğiniz gemiler yalnızca bizim olacak. Gemilerimizin görünmeleri hakkında yanlış bilgilendirmeyi ve korkuyu yayanlara aldırmayın, çünkü Kabal’ın hiçbir şeyi kalmadı, ancak satacak birkaç zayıf yalanı var. Fethettiğimiz şey budur ve eğer onları bu yoldan uzaklaştırmayı başarırsanız, hiçbir şeyleri kalmayacak ve tükenecekler. Ve bunun her ikisini de istiyoruz.

Biz Işığın Galaktik Federasyonu’yuz.

Greg Giles kanallığıyla

ascensionearth2012.blogspot.com/

Çeviri: Utku/BDost
  

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com