Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Saturday, March 17, 2012

17 Mart 2012


Greg Giles
Işığın Galaktik Federasyonu mesajı
17 Mart 2012Birçok enkarnasyonlarınız boyunca, benzer titreşimleri olan diğer ruhlara çekildiniz. Bu her zaman olduğu gibi, bugün de geçerlidir ve bu zamanda çoğunuz benzer ve daha yüksek titreşimleri olan ruhlara doğru yönelmektesiniz. Buna Çekim Kanunu adını verebilirsiniz. Bu kanunun özelliklerinin sizi idare etmesine ve sizinkine daha uygun titreşim düzeyinde olanlara sizi yöneltmesine izin verin. Önümüzdeki günlerde, çoğunuz birbirinize doğru çekildikçe, toplanacak ve birleşeceksiniz. Bu birçok nedenlerle olacak ve siz bu zamanda bu nedenleri daha iyi anlayacaksınız. Eğer bugün, belirli bir yönde çekilme ya da itilme hissederseniz, ona uyun ve realitenizin görünmeyen güçlerinin sizin idarenizi ele geçirmesine ve olmanız istenen yere sizi götürmesine izin verin. Çoğunuzun bunu yapmakta olduğunu ve birçok şekillerde bağlantı kurarak, bu zamanda birlikte olmanız gerektiğini görmenizden çok hoşnuduz. Bu yolda devam edin. Bu durum size çok yararlı olacak ve diğerlerine karşı yolculuğunuzun bu noktasında size önderlik edecek.

Yapılacak çok fazla şey var ve toplumunuz için pek çok şeyi değiştirmeye başladığımız zaman, yaşamlarınızın çoğu da değişecek. Yükselişten önce bu son günler boyunca birlikte çalışmak için öncü bağlantılara sahip olabilenler ve benzer zihinlere sahip olanlarla bağlantı kurmak, birlikte paylaştığımız amaçlar açısından çok önemli olacaktır. Bu bireysel çıkış yollarını araştırın. Çekim Kanununun sizin için çalışmasına ve yeni alanlar, yeni dostlar ve yeni bağlantılara doğru size yol göstermesine izin verin. Sizi bekleyen çok fazla değişiklik ve sürprizler var ve çoğunuz yeni menzilinize ulaşmak için konforlu yerlerinizi bırakmak zorunda kalacaksınız. Amacınıza ulaştığınız zaman, varışınızı beklemekte olanlar kadar, oraya yönlendirilen diğerlerini de bulacaksınız.

Yeniden bir araya geldikten sonra, çalışacak zaman olacak ve bizim önümüzde başarılması gereken çok fazla görevimiz var. Bu görevler geçmişte birlikte çok iyi çalışmış olan takımlarla daha iyi başarılacak ve gerektiğinde bu gezegenin geçmişte Dünya’daki mücadelelerle karşılaşmak için çalışmış olan aynı takımları bir araya getireceğiz. Çoğunuz eski dostlarınızın ve meslektaşlarınızın farkına varacaksınız. Bu yeniden tanışmalarla ve Işığın Galaktik Federasyonu’yla kariyerlerinize kaldığınız yerden devam etmede sizi destekleyeceğiz.

Çoğunuz özel becerilere ve özelliklere sahipsiniz ve bunlar deneyimlerinizi yüz yüze kalacağınız yeni mücadelelere uygulayabileceğiniz için size yeniden tanıtılacak. Hepiniz bir nedenle buraya getirildiniz ve o nedenin ne olduğunu yeniden keşfetmek üzeresiniz. Birlikte, önümüzdeki her engeli aşacağız ve insanlığın daha yüksek boyutlara yükseliş yolunu aydınlatacağız. Burada oluşunuzun nedeni budur ve bir araya gelmemiz, takımlarımızı biçimlendirmemiz ve yapabileceğimizin en iyisini yapmamızın zamanıdır.

Şimdiye kadar, farklı yollarda insanlığın hizmetinde çalışmaktaydık ve bizim güçlerimiz bireysel olduğu kadar, kolektif olarak da çok büyük olduğu için çabalarımızı senkronize etme zamanıdır. Yine paylaşılan amaçlarımıza doğru tek olduğu kadar birlikte çalışmaya da başladığımızdan kolektifin gücüne tanık olacaksınız. Yaklaşmakta olanlar için alarm halinde olun ve yaşam tarzlarınızda değişikliklere hazırlanın. Onlar için olabildiğince hazır olmanızı istiyoruz. Çoğunuzla, birlikte çalışmaya başlama zamanı geldiğinde, şu ya da bu şekilde sizinle temas kurulacak. İnternetinizi ve sosyal ağlarınızı gözlüyoruz ve bu zamanda birlikte çalışmayı istediklerimiz hakkında iyi bir fikre sahibiz. Zihninizi açık tutun ve topraklanmış kalın. Operasyonun sonraki aşamasını başlatmak için zaman geldi.

Bu aşamalar çoğunuzun Dünya elçileri olarak çalışmasını gerektirecek ve o zaman sizden varlığımızın delilini Dünya’ya hatırlatmanız istenecek. Bu uzun zamandır tartışılan ve tahmin edilen ifşaat olacak. İşte böyle gerçekleşecek ve bu bizim buradaki misyonumuzun başarısına doğru önemli bir adım olacak. Lütfen misyonunuzun bu kısmına en büyük dikkatinizi ve en samimi çabalarınızı verin, çünkü pek çok şey kapsamlı operasyonun bu kısmına bağlıdır ve onun başarılı sonuçları bu gezegenin insanlarına fayda sağlayacaktır ve burada oluşumunuzun nedeni de budur.

Yapacak çok fazla şeyimiz ve bunları yapacak çok az zamanımız var. Ortadan kaldırılması gereken engel, varlığımız hakkında hiçbir fikri olmayan bu dünyanın insanlarına tanıştırılmamızdır. Hakkımızdaki bilgi, birçok projemiz üzerinde açık ve serbest olarak çalışmamıza izin verecektir ve dünyanızın bilgilendirilmemiş kısımlarına seyahat etmeye başlarsak, bu önceden tahmin edilebilen birçok problemi kayda değer bir şekilde çözecektir.

Çoğunuz değerli elçiler olmak için özelliklerinizi göstermektesiniz. Bu önemli rol için, son seçimlerimizi yapmaktayız. Bu görev için en uygun olduğunu hissettiğimiz sizlerden olanlara dikkat edilecek ve nasıl devam edileceği konusunda yönergeler verilecek. Siz, kesinlikle, bu görevi almayı isteyip istemediğinize karar vermede özgür olacaksınız ve katılmayı isteyip istemediğiniz konusunda karar vermenizin gerekli olduğunu öğrendikten sonra, yeterli zamanınız olacak. Eğer reddederseniz, daha rahat hissetmenize elverişli başka pozisyonlar da olacaktır. Bunlar uygun zamanda size açıklanacaktır ve pek çok fırsatlar olacağı için, herhangi bir pozisyonu kabul etmek için baskı hissetmenize gerek yoktur. Zaman ayırmanızı ve sizden seçenekleriniz üzerinde düşünmenizi rica ediyoruz. Çünkü seçtiğiniz pozisyondan yana rahat olmanızı istiyoruz. Gelecekte pozisyonları değiştirmek için fırsatlar olacaktır, ancak zaman daraldığından, verimli olmak için personelin yerleştirilmesine gayret etmek zorundayız.

Çoğunuz halen belirli pozisyonlarda deneyim kazanmaktasınız ve yine birlikte çalışmaya başladığımız zamanda onlara doğru yönlendirileceksiniz. Eski dostlarımızla yeniden çalışmaya başlamak eğlenceli olacak ve bu birleşmeyi dört gözle bekliyoruz. Sizinle temas halinde olacağız. O zamana kadar, iyi olun.

Biz Işığın Galaktik Federasyonu’ndan dostlarınızız.

Greg Giles tarafından kanallık edilmiştir

ascensionearth2012.blogspot.com/

Çeviri: Utku/BDost
  

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com