Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Friday, March 16, 2012

16 Mart 2012


Greg Giles
Işığın Galaktik Federasyonu mesajı
16 Mart 2012


Yaklaşan günlerde daha fazla göreceğiniz gemilerimizin bir tasarımı da ters V ya da bumerang şekli olarak tasvir edilebilen birşeydir. Bu gemiler çok büyük olabilirler, siyahtırlar ve V şeklinin her iki kanadında uzunlamasına tek bir sıra büyük ışıklar vardır. Uzayınızda görmeye başlayacağınız gemimizin bir diğer türü de yuvarlak şekilli, renkli ışıklıdır ve ortadan kesilmiş, çekirdeği çıkarılmış yarım bir şeftali gibi hayal edilebilir. Gökyüzünüzde göreceğiniz, gemini altı olan çekirdeği çıkarılmış yanıdır.

Sahip olduğumuz gemilerin çoğunun iki tasarımı vardır. Gemi görünmelerinin sayısını ve kalitesini şimdi artırmakta olduğumuz için gördüğünüz şey hakkında size bazı fikirler vermenin önemli olduğunu hissediyoruz. Zamanla, gemilerimiz sizce daha yaygın bilinir olacak, çünkü dünyanızda daha sık seyahat etmekte olacağız ve gezegeninizi onarmak ve onu yükselişe daha iyi hazırlamak için çalışırken olduğu kadar, bizimle çalışmakta olanlarla buluşmak için de daha sıklıkla yere yaklaşıyor olacağız.

Bu tasvirler Işığın Galaktik Federasyonu tarafından yaygın olarak kullanılan gemilerimizin bazılarının nasıl göründükleri hakkında size bazı fikirler vermek amacıyla yaratıldı. Çoğunuz bizimle çalışırken bu gemilere biniyor olacaksınız ve işleyiş ve yeteneklerinin bir özetini alacaksınız ve içinde tam bir tur yapacaksınız. Mümkün olduğu kadar çoğunuzun gemilerimize aşina olmanızı istiyoruz ki inişimizden sonra korku kendisini göstermesin. Bu zamanda Kabal’ın işlettiği gemiden korkanlarınız vardır ve sizi temin ederiz ki, Kabal’ın ifşaat konusundaki planlarımıza ve sizinle kişisel çalışma ilişkilerimize müdahale etmesine izin verilmeyecek.

Bizimle çalışmakla ilgili olanlarınız, Kabal’ın ellerindeki herhangi bir hilekarlığına dair endişe duyacağınız kesinlikle hiçbir şey yok. Güvenliğiniz bizim için çok önemli ve esenliğinizi sağlamak için gerekli her adımı atacağız. Kabal ve onlarla hala bağlantılı olan askeri güçlerinden herhangi biri ile uğraşacak yöntemlerimizi kanıtladık ve planlarımıza müdahale etmek için sarfedecekleri herhangi bir çabaya karşı önlemleri alacağız. Endişe edeceğiniz hiçbir şey yok ve bu, sizlerden biri bizimle kişisel olarak çalışmaya başladığı zaman size açık olacak. Bu bireyler kendi deneyimlerini dünyaya aktaracaklar ve gemilerimizde bizimle geçirdikleri zamanların delillerini paylaşacaklar ve bunun korkacak bir şey olmadığının, her şeyin iyi olduğunun size işareti olacak.

Daha ileri gittikçe ve aranızdan daha çok kişi bize güvenmeyi ve güvenliğiniz açısından emin olduğumuzu öğrendikçe istihdam programımızı kademeli olarak ileriye taşıyacağız. Tarihinizdeki bu zamanda insan ailenizi bir araya getirmenin çok önemli olduğunu hissettiğimiz için, dünyanızın her köşesinden insanları istihdam ediyor olacağız. İlk başta çoğunuz ilk zamanlarda diğer dünyalardan olanlarla karşılaşmakla kalmayacak, aynı zamanda önceden hiç ziyaret edilmemiş diğer ülkelerden gelenlerle de bir araya geliyor olacak. Bu, mevcut üçüncü boyut durumunuzun bölünmüşlüğü nedeniyle uzak tutulmuş olan böyle yerlerden birçok kişiyle buluşacak olan dünyanızın insanları için büyük bir adım olacak. Bu duvarlar yıkılmaktadır ve siz artık destek olmayı istediğiniz herhangi birinden ayrılmayacaksınız. Bir halk olacaksınız ve bir ırk; insan ırkı olarak Galaktik Konseyler içinde temsile sahip olacaksınız.

Kendi tarihlerinin rotası boyunca soyu tükenmekte olan insanlar olmuştur, ancak bu ırkınıza olmayacak. Varlığınızı sürdüreceksiniz ve birlikte, bir ortak halk olarak bütünleşmiş bir şekilde yolculuğunuzda başarılı olmaya devam edeceksiniz. Biz, Işığın Galaktik Federasyonu, bu zorlu zamanlarda yolculuğunuzu gerçekleştirmenize destek olmak için çok sayılarda buradayız ve insan ırkı kendi döngüsüyle birlikte parlayarak kendi kültürlerini, tarihlerini ve kendi hikayelerini tüm evren boyunca paylaşmakla yaşamını sürdürecek. İnsanlarınızı bekleyen şey budur ve birlikte, herhangi bir şeyin kaderinizin yolunda durmasına izin vermeyeceğiz. Tırmanılacak dağlar ve aşılacak engeller olacak, ancak birlikte, ırkınızın kendi efsanelerini, ve konuşacağınız hikayeleri paylaşmakla yaşamını sürdürdüğünü göreceğimiz işleri başaracağız.

Biz Işığın Galaktik Federasyonu’yuz.

Greg Giles tarafından kanallık edilmiştir

ascensionearth2012.blogspot.com/

Çeviri: Utku/BDost
  

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com