Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Thursday, March 15, 2012

15 Mart 2012


Greg Giles
Işığın Galaktik Federasyonu mesajı
15 Mart 2012144 sayısı birçok fırsatta konuşuldu ve biz bu zamanda, bu enerjinin niteliklerini aydınlatmak istiyoruz. 144 sayısı daha yüksek bir yapısal frekansın enerji niteliklerini gösterir. Bu sayı daha yüksek boyutsal yapı ve form için bir yapı taşıdır ve yeni eviniz bu sayıya dayalı olarak tasarlanır ve yapılır.

Bu evrenin çoğu matematik sistemler yoluyla yaratılmıştır ve Dünya'nız da bundan farklı değildir. Dünya'nız bugün daha düşük matematik formülün bir ürünüdür ve buradaki deneyimleriniz bu eşitliğin doğrudan bir sonucudur. Dünyanızın matematik yapısı şimdi değişmekte, kırılmakta ve daha büyük bir matematik formülün kullanımıyla yeniden kurulmaktadır. Sonuç daha yüksek boyutsal durumları ve deneyimleri yaşamaya başlamanız olacaktır ve 144 sayısı ve ona eşlik eden enerjilerine dayandırılacaktır. Bu zamanda, sıklıkla bu sayıyı görmenizin ve bu sayının yeniden yapılanma sürecini destekleyeceğini anlamanızın nedeni budur.

Çoğunuzun farkındalığınız boyunca dikkat etmeye başlamakta olduğunuz birçok sayı vardır ve 144 sayısı bunlardan yalnızca biridir. Dikkat etmeye başladığınız her sayı benzersiz bir frekansa ve böylece de benzersiz esasa, niteliklere ve güçlere sahiptir. Her sayı amaçlı olarak yükselişinizi, yeniden yapılanmanızı ve tam bilince geri dönüşünüzü sağlamak üzere tetikleyici araçlar olarak iş görmek için bireysel ve kolektif realiteleriniz içine yerleştirilmiştir. Bu sayılar tarihinizdeki bu önemli dönemde stratejik ve büyük sayılarınız olarak onları görmenize, onlardan en büyük faydayı kazanmanıza imkan vermek üzere yerleştirilmiştir. Bu sayılar bireysel ve kolektif arzu olarak olduğunuz şeyi gerçekleştirmeniz ve kendinize biçim vermeniz için sizi destekleyecektir.

Bu matematik formüller kadimdirler ve kutsaldırlar, çünkü bunlar form ve yapının yapı taşlarıdırlar ve bireysel ruhlar kadar, evrenleri yaratmak için de kullanılabilirler. Bu kutsal sayıların bilgisine gizli topluluklar kadar, gezegeninizin çeşitli kutsal toplulukları da sahip oldular ve bu sayılar antik, hatta modern arkeolojik yapılarda gizlenmiş bulunabilirler. Bu sayıların bilgisi kadar, bu anıtların ve yapıların sırları da önümüzdeki günlerde size açıklanacak, çünkü artık sizden saklanan hiçbir sır kalmayacak ve sahip olmayı istediğiniz her bilgi size elverişli kılınacak. Bu varlığınızın yeni matematiksel yapısının parçasıdır. Her şey size elverişli kılınacak ve artık mevcut matematiksel yapınızın sınırlayan niteliklerinin ellerinde acı çekmeyeceksiniz.

Matematiksel tasarımınız inanılmaz bir güzelliğin, özgürlüğün ve bolluğun evi olacak ve yeni bedenleriniz mevcut fiziksel kaplarınızın sınırlamaları ve kısıtlarından kurtulan yeni yaratımınızı deneyimlemeyi size mümkün kılarak, mükemmelliğin araçları olacaklar. Yeni bedenleriniz, sınırları olmayan yeni evinizde yaşama özgürlüğünü size vererek, yaş nedeniyle bozulmayacak ve hastalık ve dertlerden uzak kalacaklar. Yeni, daha yüksek boyutsal kaplarınızı nasıl koruyacağınız konusunda eğitileceksiniz ve yeni bedenlerinizi ilk saf koşullarında ve mükemmel fonksiyonelliklerinde korumanıza imkan verecek ileri teknolojilerle tanıştırılacaksınız.

Yeni bedenleriniz Yaratıcı’dan bir hediye olarak sizin olacaktır ve size tanıştırılmalarını desteklemeyi dört gözle bekliyoruz. Söylediğimiz gibi, alacağınız tüm hediyeler bizden değil, Yaratıcı’nızdan size hediyedir ve onun emriyle, daha yüksek boyutlardan olan bizler, her şeyi mümkün kılan bu yolunuzda size destek olmaktayız. Bu hediyeler bize de geçmişimizde sunuldu ve bu şekilde yaratmayı destekleyenler tarafından takdim edildiler. Bu kutsamalar bizimle nasıl paylaşıldıysa, bizim de sizinle paylaşmamıza izin verin, çünkü bu evrenin enginliği, güzelliği ve bolluğu hiçbir zaman sona ermeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Uzayınızda sizden ne kadar yukarıda olduğumuzun önemi yok, her zaman size yakın olacağız, size yol göstermekteyiz ve sizi korumaktayız. İlerlemeniz için sabretmek zorunda olduğunuz şeyin ve ne kadar uzun süredir sabrettiğinizin önemi yok, yolculuğunuzda hiçbir zaman tek başına olmadınız. Şimdi sizinle yeniden bir araya gelmekle ilgileniyoruz; sizinle ilk defa karşılaşmıyoruz. Lütfen bunu diğerlerinin de görmesine imkan vermek için yapabileceğiniz şeyi yapın, çünkü bizim korkumuzla başa çıkabilmelerini ve bizi kabul edebilmelerini çok kolaylaştıracak olan şey budur. Biz sizin aileleriniziz, yabancılar değiliz. Dostunuzuz, düşmanınız değil. Size yardım etmek için buradayız, işgal etmek için değil. Herkes bunu görecek ve herkes korkularının dayanağı olmadığını öğrenecek. Sizin yararınıza olacak olan ve olması gereken yol budur.

Dünya’nızdan olanların bizi kabul etmeleri için bu çok önemlidir. Çok zorlu bir mücadele olacak olan tarihinizdeki bu dönem boyunca sizi desteklemek bizim misyonumuzdur. Karşınızda neyin olduğunu biliyoruz. Çoğunuz henüz bizim açık olarak gördüğümüz şeyi görmüyor. Yapılması gereken şeyi biliyoruz ve bu görevleri tamamlamak için araçlara ve deneyime sahibiz. Sahip olduğumuz şeyi sizinle paylaşmamıza izin verin. Hakkımızdaki korkularınızla başa çıkmak ve sizi desteklememize izin vermek dünyanızın tümüne büyük ölçüde yararlı olacaktır ve biz bu şekilde hizmet etmekten dolayı çok mutlu ve hevesliyiz.

Sizinle tanışmamız için zaman çok yaklaşmakta. Birçok projemize yakında başlamalıyız ve onların bazıları çok ayrıntılı ve karmaşıktır. Bu projelerin yükseliş zamanınıza kadar tamamlanması gerekir ve ilerleme zamanınız hızlı bir şekilde yaklaştıkça, işimizi yapmak için gerekli yeterli ve uygun zaman çok kısalmaktadır. Başlayabildiğimizde, çok hızlı bir şekilde çalışıyor olacağız, çünkü oturarak harcayabileceğimiz yeterli boş zaman olmayacak.

İhtiyaç oldukça, bu büyük görevleri desteklemek için birçoğunuzu işe alacağız ve yetiştirme seanslarınız da enerjik bir hızda ilerleyecek. Kesin ve odaklanmış kalmanızı istememizin nedeni budur. Hizmete çağrılmanız çok yakındır ve Işığın Galaktik Federasyonu’nun bir üyesi olarak en büyük potansiyelinize erişmeniz ve sizden yapabileceğinizin en iyisini yapmanız beklenecek.

Greg Giles tarafından kanallık edilmiştir

ascensionearth2012.blogspot.com/

Çeviri: Utku/BDost
  

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com