Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Friday, March 2, 2012

2 Mart 2012


Greg Giles
Işığın Galaktik Federasyonu mesajı
2 Mart 2012
 


Galaktik Komuta gemilerimizde toplumunuzun ve medyanızın belli üyelerinin buluşmasıyla çok gizli bir plan su yüzüne çıkıyor. Siz bunu ‘'iniş’' olarak yorumlayabilirsiniz, ya da yorumlamayabilirsiniz. "Toplu iniş" terimi bazılarınız tarafınızdan zaman zaman kullanılmıştır, fakat toplu iniş sizin için tam olarak neyi ifade ediyor? Işığın Galaktik Federasyonu olarak dünyanızın yörüngesinde hatırı sayılır miktarda; güneş sisteminiz boyunca ise mevzilenmiş ve devriye gezmekte olan bir çok gemiye sahibiz. Eğer gemilerimizi hepsini ya da büyük bir kesimini Dünya'ya indirecek olsak bu barışçıl niyetlerimizden henüz habersiz olanlar ve korkunun kendilerini tüketmesine izin verenler için bir istila olarak algılanacaktır.
Yakın gelecekteki planımız, dünyanın yüksek boyutlara geçişi için gezegeninizi hazırlamakla görevlendirilmiş seçilmiş bireylerle kişisel olarak çalışmaktır. Operasyonun bu kısmını "toplu iniş" olarak tanımlamıyoruz fakat birkaç gemimizi gezegeninizin yüzeyine yönlendirmemiz gerekli olacaktır. Bizimle çalışacaklarla buluşmamız gereklidir, ayrıca gezegeninizin ilerlemesi yolunda gerekli bazı hayati görevlerin yapılabilmesi için gemilerimizi gezegen yüzeyine yakın konuşlandırmamız gereklidir. Aradaki farkı görüyorsunuz değil mi sevgililer? Şunu bilmelisiniz ki bazılarınızla kişisel olarak çalışacağız derken gerçekten bunu kastediyoruz, hiç kimse ya da hiçbir şey bu plana müdahale etmeyecek. 

Gemilerimizin kaçının gökyüzünüzde gezineceği konusu önümüzdeki günlerde cevaplanması gereken bir sorudur ve görünmelerin sayısını toplayarak yaklaşık bir tahmin yapabileceğiniz için, bu konuda kimsenin sözünü kabul etmek zorunda kalmayacaksınız ve gemilerimizin bir çoğu diğerlerinden tamamen ayrı olduğu için, büyüklüğüne ve şekline göre gemilerimizin bazılarını ayırt etmeye başlayabileceksiniz.

Kaçınızın bizimle birlikte çalışacağı da yakında cevabını bulacak olan bir sorudur ve bugün size söylüyorum ki, halen fırsatlarını kazanmış olanlar ve bizim takımlarımıza olumlu katkılar yapacağını hissettiklerimiz arasından seçimlerimizi yapmaktayız. Bu fırsatların nasıl kazanıldığının cevabını bulmak sizin kendinize bağlıdır, buna rağmen, bizim çalışma ortamımızın dünyanızdaki çalışma çevrelerinizin çoğundan çok farklı olmadığını ve yalnızca çalışmamızın bazılarının yapısının çoğunuzun her zaman deneyimlediği gibi olmayabileceğini size söyleyeceğiz.

Bizim gerçekten neye benzediğimizi görmek dünyanızın insanları için ne harika bir fırsat. Sizinki gibi aile yapılarına sahip olduğumuzu görecek ve hangi ırktan ya da gezegenden olursak olalım birlikte çalıştığımızı ve eğlendiğimizi görecekler. Dünya'nızın insanları, dünyanıza verilen zararı onarmak için sizinle çalışan örgütümüzü bizzat görecekler. Tüm bunlardan sonra şeytani niyetlerimiz olduğunu ya da güvenilmez olduğumuzu söyleyen biri artık nasıl ciddiye alınacak?

Hala dünyanızda buna inanan birçok kişi var, fakat buna çok uzun süre inanmayacaklar ve bu da bizim amaçlarımızdan biri. Bizimle çalışacak olanlarınız bu deneyimlerin hikayelerini paylaşacaklar. Bizimle geçirdiğiniz zamanın delilleriyle evinize geri dönmenize imkan vereceğiz ve sizden dünyadakilerle bu delilleri paylaşmanız rica edilecek. Bu bizim dünyanın insanlarına burada olduğumuzu, barışçıl bir örgüt olduğumuzu ve dünyanızın bakım ve dikkat gerektiren alanlarında yalnızca sizi desteklemek, yardım etmek için burada olduğumuzu duyurmak için, ifşaat planımızdır. Bu yaptığımız şeydir ve yaptığımızın tümü budur. Biz işgal etmeyiz, biz yağma yapmayız ve yakında bunun aksini söyleyebilen hiç kimse ciddiye alınmayacak. Bu böyle olacak.

Bir çoğunuzun gerçeği yaymak için elinizden geleni yaptığını görüyoruz, kararlılığınız ve çalışkanlığınız için çok teşekkür ediyoruz. Bazılarınızında bizimle ilgili yalanları sadece almakla yetinmeyip bu yanlışları başkalarına da yaydığını görüyoruz. Bu sizin hakkınız ve özgür seçiminizdir. Biz sadece sizden bizim hakkımızda yaydığınız haberlerin kaynakları hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Bu korku yayıcılarıyla etkileşim halinde olmanızın nedenini incelemenizi rica ediyoruz, sezgisel güçlerinizi daha iyi kullanmaya ve bu bireylerin yaydığı enerjiyi hissetmeye çalışın. Sevgi yayıyorlar mı? Kelimelerinin güvenilir olduğunu hissediyor musunuz? Mesajları gerçekleri mi yoksa aldatmaca mı yayıyor? Lütfen görevimize ve dünyanıza zarar verici olan bu bilgileri paylaşıp yaymadan önce kendinize bu soruları sorun.

Bizim istek ya da talimatlarımıza uymanızı önermiyoruz.Şunu açık bir şekilde belirtmek isteriz ki biz sizin özgür iradeyi deneyimle hakkınıza saygı gösteriyoruz.Biz sadece bu yanlış bilgileri yayan bireylerin kimleri kaynak olarak aldıklarına dikkat etmelerini öneriyoruz. Belli seviyede araştırma ve arka planın irdelenmesiyle gerçek olarak kabul ettiğiniz bu bilgileri yayanların arkasında kimler ve neler olduğunu görecek ve büyük bir sürprizle karşılaşacaksınız. Sizden tüm isteğimiz budur. Bu yeterince adil değil mi sevgililer?

Görevimizin büyük bir kısmı dünya bireylerinin çoğunun bizi kabul etmesine dayanır. Bu kotaya zamanla ulaşılacak ve tüm dünyanın bu büyük başarıdan fayda sağlayacağına inanıyoruz. Buna rağmen sormak istiyoruz, daha ne kadar bizimle ilgili korku tabanlı yalanları sadece kabul etmeyip ayrıca istekli olarak bu yanlış bilgilendirmenin parçası olup Dünya insanlarınızın acı çekmesine izin vereceksiniz? Daha ne kadar? Sizden tüm isteğimiz budur.

Buraya neden geldiğimizi ve kim olduğumuzu kanıtlamamıza izin verin. Kaybedeceğiniz fazla bir şey olabileceğini mi düşünüyorsunuz? Bugün özgür olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Kabal’ın sizi köle yapma planlarının olmadığını mı düşünüyorsunuz? Bir çoğunuz karanlık güçlerin üzerinizdeki kontrolünü kaybettiğini açıkça görüyor. Sizce buna neden olan nedir ve sizce Kabal neden sizi tam köleleştirme planını uygulayamıyor? Neden Dünya çapında kurdukları alıkoyma merkezlerine muhalifler doldurulamıyor? Sizce üzerinizde kontrol ve güce sahip olanlar neden olanlara hiçbir direnç göstermeden aylak aylak oturup duruyor? Bu soruları kendinize sorun sevgililer ve belki de bizi farklı bir ışıkta görmeye başlarsınız, hak ettiğimiz ve olmayı edindiğiniz ışıkta.

Sahip olduklarımızı size vermek değil onları sizinle paylaşmak istiyoruz. İsteklerimizi kabul etmeniz için yeterli güç ve araca sahibiz fakat buna rağmen sizi uyandırmak ve güçlendirmek için geniş çaplı bir operasyona giriştik. Eğer işgal amacında olsak neden bunları yapalım? Bizimle ilgili yalanları yayanlar lütfen bunları kendinize sorun. Sizden tüm isteğimiz budur. Bizimle ilgili mesajları paylaşarak bu nitelikli kararı almaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Dünya'nızdaki ve çevresindeki en son gelişmelere dönecek olursak, Kabal’ın uzayda kalan kuvvetleri üzerinde baskıyı kaldırdık ve size şunu söyleyebiliriz bu güçler boyut olarak gittikçe azaldı ve o büyük miktardaki düzenli uzay kuvvetlerinin sonu çok yakındır. Birçok fırsatta belirttiğimiz gibi, bu uzay savaşçılarına ve diğer alakadar uzay sistemlerine fiziksel olarak hiç bir zarar gelmemesi için elimizden geleni yapıyoruz ve gözaltına alınan personeller hemen bu alandan çıkartılıp, yeniden eğitim süreci çerçevesinde aslında ne için savaştıklarını görebilecekleri kendi emniyet alanlarına yerleştiriliyorlar. Bahsettiğimiz gibi bu onlar için de çok büyük bir sürpriz oluyor. Bunun dünyanızın çoğunluğu için de sürpriz olduğunu görüyoruz ve sizinle paylaştığımız şeyi inkâr edilemez delillerle destekleyeceğiz, çünkü gerçek olarak sunduğumuz şeyin reddedilemez delillerini sunabilen ileri teknolojiye sahibiz.

Bir çoğunuz size karşı işlenen suçlar karşısında şaşkınlık içinde kalacaksınız ve biz size bu ruhlar için öfke ve intikam ihtiyacının ötesine bakarak yeterli derecede adalet ve rehabilitasyona odaklanmanızı istiyoruz. Bugün Galaktik Federasyon'un pozitif üyelerinden olan ruhlardan bir çoğu zamanında karanlık ile hizalanıp ışığın kuvvetlerine karşı savaşmışlardı, fakat her zaman bireyin ışığa dönüşünü bulması için bir fırsat vardır ve herkes bu fırsatı hak eder. Hepiniz yaratıcının çocuklarısınız ve hepiniz sizi ışığa getirecek rehberliği ve beslenmeyi hak ediyorsunuz. Önerimiz bu kayıp ruhlara bu şansı verip, kendilerini yeniden yapılandırmalarına fırsat vermenin yolunu bulmanızdır. Belki aranızda bazılarına bu şans verildi ve siz ışığa giden yolu buldunuz.

Kabal üyelerinin ateşinin arttığını görüyoruz, her nereye saklanırlarsa saklansınlar onları bulacak araçlara sahip olduğumuzdan artık kaçabilecekleri hiç bir yer yok, hiç bir seçenekleri kalmadığında tamamen teslim olacaklar. Kaçınılmaz bir şekilde adalete teslim olacakları zaman, vakitlerini bazı yasal birimlerle kendilerine savunma planları yapmakla geçen görüşmelerle dolu olacağından, entrika ve hilebazlıklarına artık başvuramayacaklar. Bir zamanlar suçluların sıkı kardeşliği kara gündemlerine adanmıştı, şimdi ise birbirlerini suçlayacak yer arıyorlar, kuklalarını günah keçisi ve kurban olarak sunuyorlar.

Bu bireylerin bazıları bugün kaçıp adaletten saklanmaya çalışıyorlar, onları her nerede saklanırlarsa saklansınlar bulabilecek birçok yöntemimiz olduğu için emin olun ki onlar adalete teslim olacaklar. Halkınıza karşı gizli planlar ve entrikalar çeviren bu insanlar adalet karşısına çıkarılacak, kaderlerini kendileri belirlediği için bunun daha farklı olma ihtimali yoktur. Bir çok isim olacaktır ve tutuklamalar yapıldıkça liste büyüyecektir. Adalet dünyada yaşayanlarca sağlanacak ve buna tanıklık etmek için artık fazla beklemeyeceksiniz.

Finansal sisteminize dönecek olursak, yeni sisteminiz üzerine aylardır hatta yıllardır çalışan kadın, erkek bireyleriniz var. Eski sisteminiz çökmüyor, zaten çöktü bile. Şu anda görünürde ayakta durmakta. Dünya Bankası ve Amerikan Merkez Bankası iflas etti. Artık gerçekte bir anlamı kalmayan, bastıkları o değersiz kağıt parçalarının sirkülasyonuna izin verilmiyor. Onlar sadece kağıt parçası başka bir şey değil.

Dünya insanlarını yükselişe taşıyacak yeni bir sistem çok yakındadır. Plan budur ve bu çoğunuzun anlayabileceğinden çok daha uzun bir süredir yürürlüktedir. Kadın erkek birçok insan yeni sistemin gelmesi için hizmet etmiştir ve onların emekleri kesinlikle gönüllü niteliktedir, çabaları için çok teşekkür ediyoruz ve yeni sisteminizin açığa çıkmasıyla bu cesaretli erkekler ve bayanlar bir çoğunuza bilinir hale gelecek, onlar ve yeni sisteminizin yaratılış hikayesi medyanız aracılığıyla herkesçe bilinir olacak. Buna emin olabilirsiniz. Yeni sisteme olan umudunuzun kaybolmasına izin vermeyin, o tarihsel atılımın yapılmasına az zaman kalmıştır.

Yeni sisteminiz, eski sisteminizdeki paranın yaratılma ve dolaşıma sokulma yöntemindeki sınırlamaların ve kalıtsal kusurların çoğuna çözüm olacaktır. Yeni sistem, eski sistemin elinde tuttuğu küçük miktardaki altın rezervinin aksine değerli metaller tarafından sağlanan para sistemine dayanacaktır. Bu ekonomik sorunlarınızın merkezindeki problemdir fakat yeni sisteminiz gerçek ve dokunabilir parayla destekleneceğinden, bu artık sorun olmayacaktır. Yeni sistem, bazılarını borçlandırarak değer yaratmaya dayanan eski sistemin üzerinize aşırı derecede yüklediği zorlukları hafifletecek. Yeni sisteminiz borca dayanmayacak, insanlığın her bireyinin yolculuğunun amaçladığı şekilde gelişmesine izin verecek.

Yeni sisteminizin yürürlüğe girmesiyle, insanlarınız borç boyunduruğundan kurtulacaklar, büyük bir rahatlama ve neşe halinin dünyanız boyunca yayıldığını göreceğiz.

Bugün insanlık için tamamen bir zafer günü olacaktır ve Dünya tarihinin kayda değer en büyük günlerinden olacaktır. Bu gün gelmektedir, emin olabilirsiniz. Sizden üstünüze düşeni yapıp bu günü ortaya çıkarmanızı istiyoruz. Ayrıca yakında medyanızda da yayınlanmaya başlayacak tutuklama haberlerini yaymanızı istiyoruz.

Sizinle bu olay için masayı hazırlamanın ne kadar önemli olduğunu, dünyanızın çoğunluğunun bu son dakika haberinden mümkün olduğu kadar büyük bir fayda sağlamasını arzu ettiğimizi paylaştık. Lütfen bu ilerlemenin onlar için ne anlama geldiğini anlatmak için üzerinize düşen rolü yerine getirin. Şu anki göreviniz budur. Söylediğimiz gibi tutuklamalar başladıkça şaşkın bakan biri gibi kalmayacaksınız, çünkü bu tutuklamalar meydana gelecek ve halen çoğu medya kesimlerinde ilişkili yasal gelişmelerin dünyanızın insanlarına yol gösterdiğini görüyoruz. Diğer büyük medya kesimleri de zamanla bu olaylara yer vermeye başlayacaktır ve Kabal’ın üyelerinin kitlesel tutuklamaları manşet olacaktır, bu haberi tespit etmek için kazımanıza gerek olmayacak.

Bakış açımızdan misyonumuzun farklı alanlarda sorunsuz ilerlediğini görmekteyiz ve her şey programın dahilinde ilerlemektedir. Size ve sahada görevli ajanlarımıza yine teşekkür ediyoruz. Tünelin sonundaki ışığa yaklaşmakta olduğunuz şu dönemde size azimle çalışmaya devam edin diyoruz. Sizinle kişisel olarak çalışmaya başlamamız için fazla bir zaman beklemeyeceksiniz ve görevinizin bu zorlu kısmı artık geride kalacak. Hepiniz gerçekten müthiş bir iş başarmaktasınız. Her birinize muazzam çabalarınızdan ve inandığınız şey uğruna cesurca ayakta kalmanızdan dolayı tekrar teşekkür ederiz.

Kardeşleriniz için bir yol gösterici olarak davranmanız, cesaret ve inancınızın bu görevi başarmada en değerli özellikler olması, bu göreve seçilmenizin en önemli nedenlerinden birisidir. Kız ve erkek kardeşlerinizin çoğunun bunu dikkate alıp titreşime cevap vermesi beklentimizdir. Sözleriniz değil, eylemleriniz en iyi öğretmenler olduğu için, davranışlarınızla örnek olun ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya devam edin.

Biz Işığın Galaktik Federasyonuyuz.Greg Giles kanallığıylaascensionearth2012.blogspot.com/


Превод: Utku/BDost /Emreskopi


prglogow.gif (8198 bytes)

PRG Media Notice - Disclosure Petition II 

Herhangi biri ulustan herhangi biri bu kamp
anyaya katılabilecek: http://wh.gov/8wh
 

1 comment:

  1. anliyorum kimse hazir degil henuz falan ama nereye kadar be sevgilim ? bekleye bekleye hal olduk burda oku oku mesaji kaptikta atlarda yani son 400 metreye giriyor panpa 2012 araliga ne kaldi surda , piyasalar bitmis politika bitmis sahne sizin yani , kurtarin bizi kiyamet gelsede kopsak yani diyorum

    ReplyDelete

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com