Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Sunday, January 29, 2012

29 Ocak 2012


Greg Giles
Işığın Galaktik Feserasyonu mesajı
29 Ocak 2012

Siam Pali’. Ben Işığın Galaktik Federasyonu’ndan Pelo’yum. Sizinle yükseliş hakkında, kız ve erkek kardeşlerinize bu yolda nasıl yardımcı olabileceğiniz konusunda konuşmak istiyorum. Gezegendeki hemcinsleriniz için bu geçişi kolaylaştırmaya yardım etmek üzerine yapabileceğiniz çok fazla şey var ve her şey sevgi ve merhametle başlar. Bu idealler bu zamanda sahip olmanız için çok güçlü araçlardır ve bu zamanda onları en etkili bir şekilde yararlı hale nasıl getirebileceğinizi size göstermek istiyoruz. Birileri ya bireysel ya da internetiniz yoluyla size geldiği ve kendi dünyalarında onların içinde ya da dışında meydana gelen değişikliklerden herhangi bir şekilde korktuklarını sizinle paylaştıkları zaman, yapacağınız ilk şey hemen bu korkunun nedenini bulmaya çalışmaktır. Bu olayların dünya dışı varlıklar gibi belirli bir alanından mı yoksa sevdikleri birilerinden ayrılabileceklerinden mi korkuyorlar? Birçok örnekte, bulmanın tek yolu sormak ve daha sonra da dinlemektir.

Birçoğunuz bu zamanda yoğun bir şekilde hizmette olmak için yetişti ve şimdi sizin için bu ilerlemelerde bir liderlik rolü alma zamanıdır. Çoğu insanlar sorularla size gelecekler ve size düşen görev huzurlu bir duygu durumuna erişilene kadar, bu sorulara cevap vermek ve bu insanlarla konuşmaktır. Her örnek kesinlikle benzersiz karmaşıklıktadır, ancak zamanınızın yalnızca birkaç dakikasını alacaktır. Irkınız ve gezegeniniz için vermekte olduğunuz hizmet hesaplanamaz ve bireysel görevlerinizin yükümlülüklerini çok iyi dolduracaktır.

Birçoğunuz bu gezegendeki daha yüksek boyutlara yükseliş zamanında özelliklerinizi kullanabileceğiniz bir insani fiziksel kapta doğdunuz. Bu şekilde desteklemek için seçilmiş olmak onur sayılır ve her biriniz eldeki görevi için gerekli olduğu farz edilen benzersiz beceriler ve özellikler gösterdiniz. Sahip olduğunuz becerileri akıllıca kullanın. Kabuğunuzu kırarak güneşe çıkma zamanıdır. Şimdi hizmetlerinizi bekleyenler vardır ve bu zamanda göreve çağrılmaktasınız. Olaylar medya sansürü nedeniyle yayınlanmaktan uzaktırlar ve yakında tüm gözler bizim buradaki varlığımız ve bunun insanlık için anlamı hakkında yeni haberler karşısında mıhlanıp kalacaktır. Bu kardeşlerinizin hep birlikte cevapları ve rehberliği araştıracağı bir zamandır. Bu zamanda birçok kişi korku ve karışıklığa dayanamayacak ve bu zamanda birçok yetiştirmeler boyunca kazandığınız özellikler ve becerilere çok ihtiyaç olacak. Çağrıya kulak verecek misiniz?

Burada olmak için çoğunun arasından seçildiniz, çünkü seçme sürecinden sorumlu olanlar tarafından değerli bir aday olduğunuza karar verildi. Onlara akıllı bir seçim yaptıklarını gösterme zamanıdır. Herhangi bir korkunun sizi iç görü kazanmaktan, arkadaş edinmekten ve kendinizi başkalarına erişilebilir kılmaktan alıkoyan herhangi bir korkuya fırsat vermemesi gereken sizsiniz. Özellikle size verilmiş olan bu görev için bütün araçlar emrinizdedir. Bu araçlarla sınırsız sayıda kardeşinize erişme gücüne sahipsiniz. Bu araçlarla, kısa bir zaman döneminde çok şey başarılabilir. Etrafınızda açığa çıkmış olayların uygun bir anlayışına sahip olduğunuzu göstererek desteğinizden kimlerin faydalanabileceğini arayıp bulun. Bir denge durumundan geldiğinizi ve bu olayları dört gözle beklediğinizi açıklayın. Bu iş yerinizin dışına ağırlık vermeyi talep ettiğinizin bir işaretidir. Bu cüzdanınızda ya da çantanızda taşıdığınız bir telefon kartınızdır. İşlere açık olduğunuz her şeyde onu bilinir kılın. Büyük açılışınızın zamanıdır.

Bu zamanda tüm gözler üzerinizdedir. Perdenin bu yanında size inanan birçok kişiye sahipsiniz ve bu zamanda, bizden gerçekleştirebileceğinizden çok fazla desteğe sahipsiniz. Bunu birlikte yapabiliriz. Birlikte insanlığın parlayan anında büyük şeyler başarabiliriz. Bunun zamanıdır. Şimdi 3. Boyut yanılsaması ve avuntusunun nesnelerine bağlılığınızdan kurtulma zamanınızdır. Bu geçmiş zamanlar, bu zamanda burada görevlerinizle yapacak hiçbir şeye sahip değildi. Şimdi çalışma zamanıdır, oyun oynama zamanı değil. Şimdi öğrendiklerinizi iyiye kullanma zamanıdır. Şimdi hemcinslerinize yardım etmeye başlama zamanıdır. Şimdi burada olma nedeninizi ciddiye alma zamanıdır.


Biz Işığın Galaktik Federasyonu’yuz.
Greg Giles kanallığıyla
ascensionearth2012.blogspot.com
 
Çeviri: BDost

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com