Followers


THE ENTIRE 14:02' INTERVIEW IS AVAILABLE AT

Saturday, January 28, 2012

28 Ocak 2012


Greg Giles
Işığın Galaktik Federasyonu Mesajı
28 Ocak 2012


Devam eden yükseliş sürecinizi deneyimledikçe ışıkta daha yükseğe seyahat edeceksiniz. Ona doğru yolculuk yapmanız gereken yerde sınır yoktur ve misyonumuz yolculuğunuzun güvenli olmasını sağlamaktır. Sizin için ne kadar eğlenceli olduğu tamamen size bağlıdır, biz sizin kılavuzunuz olacağız, size eşlik edeceğiz. Bu kutsanmış fırsatı arzu ettiğiniz herhangi bir şekilde deneyimlemekte özgürsünüz. Her geçen gün, gök kubbenin çökeceğine ya da şeytani dünya dışı varlıkların ırkınızı ele geçireceğine inanarak korkabilirsiniz, ya da oturabilir ve rahatlayabilir ve evrenin size sunacağı mucizeleri kabul edebilirsiniz. Aynı zamanda bu ilerlemelerde aktif bir rol alma fırsatına da sahipsiniz ve bu zamanda sizi rol almaya ve yurttaşlarınızı desteklemeye davet ediyoruz.

Dünyanızda belirginleşen şeyleri birçoğunuz anlamaktadır, ve bu olaylar hakkında çok az şey bilenler de çok fazladır. Burada, bilgi paylaşımı çok önemlidir ve mevcut 3. Boyut durumunuzdan daha yüksek boyutlardaki yeni evinize mümkün olan en yumuşak geçici sağlayacaktır. Birçoğunuzun bu işlerde liderlik rolü aldığını görüyoruz ve bu bakımdan büyük çabalarız için her birinize teşekkür etmek istiyoruz. Çalışmanız birçok şeyi başarmaktadır ve eğer azıcık bile olsa bizim avantajlı bakış açımızdan yararlanabilirseniz, çabalarınızın ne kadar çok şey gerçekleştirmekte olduğunu görebilirsiniz. Şimdilik bunun için yalnızca bizim tavsiyemizi alabilirsiniz ve birleştirilmiş çabalarınızın dağları aşmakta olduğunu görebilirsiniz.

Yarın, ayrım ve engellerle dolu mevcut 3. Boyutsal durumunuzdan kendinizi yükselttiğinizde, sizin için daha parlak bir resmi görüyoruz. İhtiyaçlarınızı kolayca yönetebilmeniz tamamen bir sürpriz olarak gelecektir ve birçoğunuz için, özellikle de ortak misyonumuza hizmet etmek için daha yüksek boyutlardan bu zamanda buraya gelmeyenleriniz için çok radikal bir değişim olacaktır. Daha yüksek boyutlardan gelenleriniz için, daha yüksek boyutlara geçiş başladıkça, daha yüksek boyutsal yaşamlarınızın hatıraları canlanacaktır. Diğerleri için, bu deneyim onlar için çok yeni olacaktır ve bu değişiklikler olduğunda herkesi desteklemek için burada olacağız ve fizikselden ruhsala doğru geçişinizin sizin için geçişin mümkün olduğunca rahat ve yumuşak  olduğunu göreceğiz. Bu olağanüstü olaydan düşünüldüğü gibi; keyifli, eğlenceli bir merasim olarak yararlanmanıza imkan veren, soracağınız her soruya cevap vermekten çok mutlu olacağız.

Size bu şekilde destek olma fırsatını bize verin. Size hizmet etmemize fırsat verin, çünkü bu zamanda bizim görevimiz budur. Göreviniz yükselişiniz hakkında kendinize sahip çıktığınız görmek ve diğerlerinin değişiklikleri kavramalarına ve daha kolay bir şekilde uygulamalarına destek olmaktır ve biz sizi desteklemek için burada olacağız. Bu evrenin tasarlanma şekli budur, burada kozmos boyunca aydınlanış varlıklar bir araya gelir ve tam potansiyellerine erişmeleri için birbirlerini desteklerler. Biz bu zamanda insanlığın potansiyelinin gerçek olarak sınırsız olduğunu görüyoruz ve Işığın Galaktik Federasyonundan bizler, yalnızca sizi kontrolleri altında tutmayı isteyen karanlık güçlerden herhangi bir yersiz-kanunsuz müdahale olmazsının tam potansiyelinize erişmeye çaba göstermek için özgür olduğunuzdan emin olmak için buradayız.

Bu her gün her biriyle meşgul olduğumuz görevlerden birisidir ve bu karanlık güçler hakkında bilgiye sahip olanlarınız, onların örgütlerinin departmanlarını ve gelişmiş silahlarının yaygınlığını anlarsınız. Onların güçlerini kırarak büyük bir gelişme kaydettik ve artık insanlığa büyük bir tehdit oluşturacak konumda değiller. Yüzyıllardır öyle açık gözlülükle kurduk diktatörlüklerinden tamamen kurtulmanız yalnızca bir an meselesidir. Onların sarsılmaz hakimiyeti adım adım parçalanmakta ve liderlerinin layık oldukları adaletle karşı karşıya geldiği gün kaçınılmazdır. Bunu şimdi çok iyi anladılar ve size karşı suçları için hoş görülecekleri umuduyla olabilecek her şeyi vermektedirler. Yargı çekilmiş olacak ve toplu olarak suçları için neyin en uygun karşılık olduğu size bağlıdır. Bu yaratmak zorunda oldunuz hassas bir dengedir ve bir yanda merhamet ve affedicilik saygı gösterdiğiniz erdemlerdir, diğer yanda karma ve rehabilitasyon  düşünmeye değer önemli noktalardır.  Önümüzdeki günlerde buna karar vereceksiniz ve biz verdiğiniz karar ne olursa olsun onurlandıracağız. Aynı zamanda bu karanlık güçlerle zararı karşılama meselemiz var ve gelecek günlerde bununla da uğraşılacak.

Varlık içinde yeni dünya çiçekleriniz olarak dört gözle beklediğiniz öyle çok şey var ki, biz de sizin için heyecanlıyız. Günleriniz kısalmakta ve zaman hızlanmakta olduğu için, fiziksel 3. Boyut dünyasında son kez buradaymışçasına her günün tadını çıkarın. Uğraşlarınızda size çok iyi hizmet ettikleri için, burada deneyimlerinizin çoğunu yapın. Biz de sizinle hikayemizi paylaşmak için birçok fırsata sahip olacağımız önümüzdeki günleri dört gözle bekliyoruz ve 3. Boyutun düzeylerinde seyahatlerinizin deneyimlerini ve maceralarını paylaşmanızı da dört gözle bekliyoruz.

Biz Işığın Galaktik Federasyonuyuz.
Greg Giles kanallığıyla.

http://www.ascensionearth2012.org

Çeviri: BDost

zamanyolculugu.blogspot.com

No comments:

Post a Comment

invoc


Lütfen alt yazı için video çerçevesinin sağ altındaki kareyi tıklayınız

BİR ÇAĞRI

14:02:2014 - 09:00H BRISBANE, AUSTRALIA

14:02:2014 –01:00h ISTAMBUL, TURKEY

http://24timezones.com/

Ben galaktik ailemin burada olduğunu biliyorum, ya sen?

KENDİMLE KONUŞMALAR

KENDİMLE KONUŞMALAR
kendimlekonusuyorum.blogspot.com